GIMNAZJALIŚCI
Kierunki kształcenia
Podania do szkół
Szkoła
Kontakt
Historia
Patron
Organy szkoły
Prawo szkolne
Samorząd szkolny
Przetarg ustny
SKP
Stacja Kontroli Pojazdów

Edukacja
Terminarz szkolny
Plan lekcji
Matura
Egzamin zawodowy
Pedagog
Stypendia
Szkolne koła
CARITAS
Historyczne
Informatyczne
Konstrukcyjne
Lingwistyczne
Matematyczne
PCK
Przyrodnicze
Teatralne
Gazetka szkolna
Sport
Zdrowy styl życia
SKS
Wiadomości sportowe
Biblioteka
Biblioteka online
Godziny otwarcia
Regulamin
Nowości
Czasopisma
Informacje
Konkursy
Organizowane konkursy
Olimpiady przedmiotowe
Nasi laureaci
Absolwenci
Absolwenci
Inne
Galeria foto
Galeria - Obchody 50-lecia
Wycieczka po naszej szkole
III Orszak Trzech Króli
II Orszak Trzech Króli
I Orszak Trzech Króli
Linki
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Wiadomości sportowe

27 styczeń 2017

MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W ŁASINIE W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW


Czytaj>>>


Galeria >>>


11 listopada 2016

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2016


  Reprezentacja lekkoatletów naszej szkoły uczestniczyła w biegu niepodległości. Bieg odbył się 11 listopada 2016r. Trasa biegu przebiegała ulicami naszego pięknego miasta Łasina. Bieg został zorganizowany przez MGOKiS Łasin dla upamiętnienia tak ważnego dla nas święta niepodległości. W tym dniu odbywało się wiele biegów niepodległości. Uczniowie naszego miasta również do tego zaszczytnego grona dołączyli. Naszą szkołę reprezentowali: Kamila Troczyńska, Oliwia Nol, Aleksandra Sosnowska, Kinga Topolewska, Paulina Skrzypek, Aleksandra Maksim, Katarzyna Peplińska, Agnieszka Malinowska, Jakub Sylwestrzuk, Wojciech Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Szymon Nytko, Maciej Krzemiński, Sebastian Skrzypek, Sergiusz Górski, Patryk Kruczkowski, Karol Jadziński, Damian Kaniuk, Przemysław Weis, Rafał Mrugała i Tymoteusz Gawenda. Nieoficjalna klasyfikacja biegu przedstawia się następująco:

Dziewczęta:
1. Paulina Skrzypek i Aleksandra Maksim
2. Kinga Topolewska
3. Kamila Troczyńska

Chłopcy:
1. Patryk Kruczkowski
2. Sergiusz Górski
3. Jakub Sylwestrzuk i Sebastian Skrzypek
Wszyscy biegacze otrzymali pamiątkowe medale. Gratulujemy!
Dziękujemy wszystkim startującym w biegu.

Galeria >>>

30 września 2016

Mistrzostwa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie w piłce nożnejCzytaj>>>28 września 2016

Indywidualne Rejonowe Biegi Przełajowe w Grudziądzu


  Reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie wystąpiła w składzie: Paulina Skrzypek, Katarzyna Brzozowska, Patryk Kruczkowski i Damian Sokolnicki. Biegi odbyły się w Grudziądzu na osiedlu Rządz. Dziewczęta startowały na dystansie 1500m, a chłopcy na 2000m. W biegu dziewcząt Paulina Skrzypek zajęła 9 miejsce, a Katarzyna Brzozowska była za koleżanką na 10 miejscu. Obie zakwalifikowały się do zawodów wojewódzkich w Bydgoszczy. W biegu chłopców Patryk Kruczkowski zajął 5 miejsce, a Damian Sokolnicki na 9 miejscu, również kwalifikując się do zawodów wojewódzkich. Dziękuję i gratuluję dobrego startu naszym reprezentantom. Zawody wojewódzkie w Bydgoszczy odbędą się 7 października.16 września 2016

Mistrzostwa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie w biegu przełajowym chłopców


  Bieg przełajowy o mistrzostwo szkoły odbył się na bieżni stadionu Piasta Łasin na dystansie 2 kilometrów. Faworyt biegu nie zawiódł, nasz najlepszy długodystansowiec Patryk Kruczkowski został mistrzem szkoły. Wicemistrzem szkoły został Damian Sokolnicki. Na trzecim miejscu przybiegł Krystian Tyburski. Czasy uzyskane przez zawodników świadczą o wysokim poziomie biegu.

1. PATRYK KRUCZKOWSKI
2. DAMIAN SOKOLNICKI
3. KRYSTIAN TYBURSKI
4. SEBASTIAN SZAŁKOWSKI
5. PIOTR KOSIAREK
6. SERGIUSZ GÓRSKI
7. MICHAŁ KĘDZIORSKI
8. SEBASTIAN SKRZYPEK
9. NATANIEL POMIERSKI
10. WOJCIECH OSTROWSKI
11. KACPER MĄCZKOWSKI
12. MARCIN FABIŃSKI
13. JAKUB SYLWESTRZAK
14. RAFAŁ MRUGAŁA
15. JAKUB MURAWKI
16. MATEUSZ SITARZ
17. PAWEL JASZEWSKI
18. MICHAŁ KUCHARSKI


10 kwietnia 2016

Biegacze długodystansowi znowu na trasie !!!


  Tym razem miejscem biegu było bardzo piękne miasto Chełmno, o którym mówią, że jest miastem zakochanych. Był to bieg na 5 kilometrów, po uliczkach zabytkowego Chełmna. Naszą szkolną drużynę reprezentowali: Patryk Kruczkowski, Sebastian Skrzypek i Zbigniew Serocki. Trasa została podzielona na 3 pętle. Przez dłuższy czas biegu z megafonów komentatorów dochodził głos, który mówił, iż na czele biegu znajduje się zawodnik Jagiellończyka Łasin Patryk Kruczkowski. Jednakże narzucone zbyt wysokie tempo do około 3,5 kilometra spowodowało, że ostatecznie wyprzedzili go inni zawodnicy. Patryk Kruczkowski zajął wysokie 11 miejsce w klasyfikacji generalnej z czasem 17 min 54 sek. Bardzo dobrze pobiegł Sebastian Skrzypek z nowym rekordem 24 min 18 sek. Nasz wuefista znowu wskoczył na podium zajmując 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej z czasem 19 min 41 sek.

04 - 08 kwietnia 2016

Turniej Piłki Nożnej Halowej


  4-8 kwietnia 2016r. w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 na Lotnisku w Grudziądzu odbył się turniej piłki nożnej szkół średnich miasta Grudziądz i gościnnie wystartowała reprezentacja szkolna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie. Oprócz naszej drużyny wystartowały reprezentacje szkolne: I LO, II LO, III LO, IV LO, ZSEK, ZSBiP, ZSM, ZSGH, ZST i ZSR. W naszej drużynie występowali: bramkarz Marcin Bubic, bramkarz rezerwowy Kacper Hinz, Ziemowit Udziński, Damian Sokolnicki, Jakub Lubowiecki, Łukasz Biernat, Sebastian Skrzypek i Dawid Borczuch. Ostatecznie zajęliśmy 6 miejsce w turnieju. Dziękuję wszystkim zawodnikom uczestniczącym w turnieju.

Czytaj>>>

21 marca 2016

Ceremonia zakończenia
Grand Prix City Trial Bydgoszcz !!!


  W hali Artego Arena w Bydgoszczy odbyła się ceremonia zakończenia Grand Prix City Trail 2015/2016. Cały cykl składał się z 6 biegów. Trzeba było wystartować minimum 4 razy, aby być sklasyfikowanym. Nasza drużyna ZSP LZS Sparta Łasin startowała w różnych klasyfikacjach: generalnej, wiekowej i drużynowej. Każdy bieg był przeliczany na punkty, w zależności od zajętego miejsca w klasyfikacji generalnej mężczyzn lub kobiet. Na ceremonii zakończenia każdy zawodnik otrzymał medal. W cyklu biegów szkolną drużynę reprezentowali: Patryk Kruczkowski, Sebastian Skrzypek i Zbigniew Serocki. Klasyfikacja końcowa poszczególnych zawodników przedstawiła się następująco: Patryk Kruczkowski w klasyfikacji generalnej mężczyzn zajął 51 miejsce i 7 miejsce w kategorii wiekowej M16. Sebastian Skrzypek zajął 328 pozycję w klasyfikacji generalnej mężczyzn oraz 11 miejsce w kategorii wiekowej M16. Zbigniew Serocki zajął 72 w klasyfikacji generalnej mężczyzn, a także stanął na 3 miejscu na podium w kategorii wiekowej M50. Drużyna LZS ZSP Sparta Łasin zajęła 12 miejsce w klasyfikacji zespołowej. Dziękujemy i gratulujemy zawodnikom!

07 luty 2016

Grand Prix City Trial Bydgoszcz !!!


  W niedzielę 7 lutego w Myślęcinku pod Bydgoszczą odbył się piąty, a zarazem przedostatni bieg zaliczany do cyklu Grand Prix. Szkolną drużynę ZSP LZS SPARTA Łasin reprezentowali: Patryk Kruczkowski, Sebastian Skrzypek, Zbigniew Serocki, Danuta Serocka i Magdalena Serocka. Myślęcinek przywitał nas tym razem wiosenną pogodą. Bardzo dobrą do ścigania się na krótkich dystansach. Zawodnicy postarali się o bardzo dobre wyniki. Większość z nich poprawiła swoje rekordy życiowe lub wróciła do dobrej biegowej formy.
Biegacze uzyskali następujące wyniki:
Patryk Kruczkowski - 18min 21s - 6. miejsce w kategorii wiekowej M16
Zbigniew Serocki - 19min 49s - 2. miejsce w kategorii wiekowej M50
Magdalena Serocka - 23min 48s - 13. miejsce w kategorii wiekowej K20
Sebastian Skrzypek - 25min 32s - 10. miejsce w kategorii wiekowej M16
Danuta Serocka - 27min 10s - 15. miejsce w kategorii wiekowej K40
Dziękujemy i gratulujemy zawodnikom!


05 luty 2016

ĆWIERĆFINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW


  W dniu 05.02.2016r. w hali sportowej na osiedlu lotnisko w Grudziądzu odbył się ćwierćfinał wojewódzki w piłce siatkowej chłopców. W turnieju uczestniczyły zespoły szkół z: Brodnicy, Grudziądza, Grubna i nasza reprezentacja ZSP Łasin. Zajęliśmy 2 miejsce w turnieju ćwierćfinałowym. Należą się gratulacje dla całego zespołu za bardzo dobrą grę w turnieju ćwierćfinałowym. Po raz kolejny udowodniliśmy, że potrafimy dobrze grać zespołowo. Jest to najlepsze osiągnięcie do tej pory reprezentacji siatkarskiej naszej szkoły.19 stycznia 2016

MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W ŁASINIE
W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓWCzytaj>>>


11 stycznia 2016

MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W ŁASINIE
W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓWCzytaj>>>

10 stycznia 2016

Grand Prix City Trial Bydgoszcz !!!

  W niedzielę 10 stycznia w Myślęcinku pod Bydgoszczą odbył się czwarty bieg zaliczany do cyklu Grand Prix. Szkolną drużynę ZSP LZS SPARTA Łasin reprezentowali: Patryk Kruczkowski, Sebastian Skrzypek, Zbigniew Serocki, Danuta Serocka i Magdalena Serocka. Zawodnicy startowali jak poprzednio na tej samej 5km trasie. Był to jeden z biegów zaliczanych do cyklu Grand Prix City Trail Bydgoszcz 2015/2016. Warunki tym razem typowo zimowe, dla biegaczy trudne, ale bardzo fajne do ciężkiego dobrego treningu. A przecież nam o to chodzi, aby się odpowiednio przygotować do następnego sezonu startów. Styczeń jest dobrym momentem, aby określić sobie odpowiednie cele, oczywiście sportowe na rok 2016. Każdy z zawodników Sparty także określił sobie swoje cele. O tym może napiszę następnym razem.

Biegacze uzyskali następujące wyniki:

Patryk Kruczkowski - 19min 56s - 6. miejsce w kategorii wiekowej M16
Zbigniew Serocki - 21min 31s - 4. miejsce w kategorii wiekowej M50
Sebastian Skrzypek - 26min 7s - 10. miejsce w kategorii wiekowej M16
Magdalena Serocka - 26min 50s - 13. miejsce w kategorii wiekowej K20
Danuta Serocka - 28min 43s - 19. miejsce w kategorii wiekowej K40
Link do wyników>>>Dziękujemy i gratulujemy zawodnikom!13 grudnia 2015

Grand Prix City Trial Bydgoszcz !!!

  W niedzielę 13 grudnia w Myślęcinku pod Bydgoszczą odbył się trzeci bieg zaliczany do cyklu Grand Prix. Szkolną drużynę ZSP LZS SPARTA Łasin reprezentowali: Katarzyna Brzozowska, Patryk Kruczkowski, Sebastian Skrzypek, Zbigniew Serocki, Magdalena Serocka i Danuta Serocka. Debiutował w biegu długodystansowym Sebastian Skrzypek.
Zawodnicy startowali jak poprzednio na tej samej 5km trasie. Był to jeden z biegów zaliczanych do cyklu Grand Prix City Trail Bydgoszcz 2015/2016. Warunki tym razem również niesprzyjające, gdyż po całonocnym opadzie deszczu ścieżki biegowe były miękkie.
Biegacze uzyskali następujące wyniki:

Patryk Kruczkowski - 19min 49s - 7. miejsce w kategorii wiekowej M16
Magdalena Serocka - 24min 50s - 15. miejsce w kategorii wiekowej K20
Zbigniew Serocki - 24min 51s - 16. miejsce w kategorii wiekowej M50
Sebastian Skrzypek - 26min 10s - 12. miejsce w kategorii wiekowej M16
Danuta Serocka - 27min 50s - 17. miejsce w kategorii wiekowej K40
Katarzyna Brzozowska - 28min 20s - 11. miejsce w kategorii wiekowej K16
Dziękujemy i gratulujemy zawodnikom!

Galeria >>>
Czytaj>>>09 października 2015

Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe w Bydgoszczy

  Reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie wystąpiła w składzie: Joanna Kosiarek, Katarzyna Brzozowska i Patryk Kruczkowski. Biegacze pobiegli już tradycyjnie Doliną Śmierci w Bydgoszczy. Dziewczęta startowały na dystansie 1500m, a chłopcy na 2000m. Trasa biegu bardzo trudna z licznymi podbiegami i zbiegami. Na tę chwilę wyniki nie są znane. Jednak biegacze dali z siebie wszystko, godnie reprezentowali naszego „Jagiellończyka”. Należą się wielkie podziękowania i gratulacje.**************************************************************************************


05 października 2015

Mistrzostwa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie w piłce nożnej


Czytaj>>


Galeria >>>

**************************************************************************************


23 września 2015

Mistrzostwa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie w biegu przełajowym chłopców

  Bieg przełajowy o mistrzostwo szkoły odbył się na tradycyjnej trasie wokół stadionu lekkoatletycznego Piasta Łasin na dystansie 1700m. Mistrzem szkoły został Damian Sokolnicki, który przez cały czas trwania wyścigu kontrolował go. Wicemistrzem szkoły z niewielką stratą czasową został debiutant uczeń klasy pierwszej Patryk Kruczkowski. Na trzecim miejscu przybiegł Dariusz Zakrzewski. Czasy uzyskane przez zawodników świadczą o wysokim poziomie biegu.
Czytaj>>

**************************************************************************************


16 czerwca 2015

TURNIEJ PIŁKI PLAŻOWEJ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W GRUDZIĄDZU

  W dniu 16 czerwca 2015r. na plaży miejskiej w Rudniku odbył się turniej piłki plażowej szkół ponadgimnazjalnych. Do turnieju zgłosiło się 15 drużyn reprezentujących szkoły grudziądzkie i oczywiście nasza drużyna. Szkołę reprezentowali Tomasz Rutyna i Andrzej Bober. Turniej rozgrywano dzieląc zespoły na grupy. W grupie grano systemem każdy z każdym. Później zwycięscy grup i zajmujący drugie miejsca awansowali do ćwierćfinałów. Mecze rozgrywano systemem jedno-setowym, do 15 punktów. Pierwszą fazę grupową nasza drużyna rozegrała fantastycznie, wygrywając z łatwością wszystkie mecze i to wysoko. Wygraliśmy grupę i awansowaliśmy do następnej rundy.
Wyniki meczy w grupie:

1) 15:10 z III LO Grudziądz
2) 15:0 z ZST Grudziądz
3) 15:2 z V LO Grudziądz

W ćwierćfinale ograliśmy parę z ZST Grudziądz 15:8. Znowu zagraliśmy wspaniały mecz, cały czas kontrolując jego przebieg. Dalsza faza turnieju już niebyła taka łatwa. W meczu półfinałowym graliśmy z parą I LO Grudziądz. Po zaciętym meczu znowu okazaliśmy się lepsi wygrywając na przewagi 22:20. Tym samym znaleźliśmy się na szczycie drabinki turniejowej. Został nam mecz o pierwsze miejsce w turnieju.

Był bardzo wyrównany, trwający również bardzo długo, na przewagi. Jednak nasza para również tym razem udowodniła, że dzisiaj niema lepszej pary niż Tomasz Rutyna i Andrzej Bober. Wygrali 22:20 z bardzo dobrą parą z ZST Grudziądz. Za wygrany turniej Tomasz i Andrzej otrzymali puchar i medale. Brawo panowie, spisaliście się świetnie. Udowodniliście, że warto trenować, by później odnosić sukcesy dla siebie i dla szkoły.

**************************************************************************************


10 - 15 kwietnia 2015

Halowa piłka nożna

W dniach 10-15 kwietnia 2015r. na Orliku przy Zespole Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu odbył się turniej piłki nożnej szkół średnich miasta Grudziądza i gościnnie wystartowała również nasza reprezentacja szkolna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie.

Czytaj>>


Galeria >>

**************************************************************************************


30 marca 2015

VI TURNIEJ SIŁACZA

W dniu 30 marca 2015r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie odbył się VI Turniej Siłacza. W zawodach wystartowało 7 najsilniejszych uczniów naszej szkoły. Sędziowali i pomagali w prowadzeniu zawodów uczniowie: Andrzej Krogulski, Eliasz Ilić, Tomasz Szydlik, Szymon Turowski, Jakub Kasprowicz i Andrzej Bober. Najlepszym zawodnikiem, a tym samym najsilniejszym człowiekiem w Zespole Szkół okazał się Andrzej Krogulski. Uzyskał w wyciskaniu bardzo dobry wynik 115 kg.

Czytaj>>


Galeria >>

**************************************************************************************


09 marca 2015

„Bieg Urodzinowy” w Gdyni

czytaj>>


Galeria >>

**************************************************************************************


04 marca 2015

ŚWIETO PATRONA SZKOŁY NA SPORTOWO

czytaj>>


Galeria >>

**************************************************************************************


12 lutego 2015

Ćwierćfinał wojewódzki w piłce siatkowej chłopców


czytaj>>


Galeria >>
**************************************************************************************


06 lutego 2015

Mistrzostwa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie w tenisie stołowym dziewcząt


czytaj>>


Mistrzostwa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie w tenisie stołowym chłopców


czytaj>>


Galeria >>
**************************************************************************************


20 stycznia 2015

Mistrzostwa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie w piłce siatkowej dziewcząt

czytaj>>

Galeria >>
**************************************************************************************


19 stycznia 2015

Mistrzostwa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie w piłce siatkowej chłopców

czytaj>>

Galeria >>
**************************************************************************************


26 września 2014

Mistrzostwa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie w piłce nożnej

więcej>>

Galeria >>
**************************************************************************************


Indywidualne Rejonowe Biegi Przełajowe w Grudziądzu

  Reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie wystąpiła w składzie: Joanna kosiarek, Katarzyna Brzozowska, Kamil Konowalski i Damian Sokolnicki. Biegi odbyły się w Grudziądzu na osiedlu Rządz. Dziewczęta startowały na dystansie 1500 m, a chłopcy na 2000 m. Joanna Kosiarek zajęła bardzo dobre 4 miejsce, kwalifikując się do zawodów wojewódzkich w Bydgoszczy. Paulina Brzozowska również pobiegła dobrze zajmując dobre 12 miejsce. Bardzo dobrze spisali się chłopcy, którzy zajęli miejsca na podium. Drugie miejsce zdobył Kamil Konowalski, a trzecie Damian Sokolnicki. Obaj zakwalifikowali się do zawodów wojewódzkich w Bydgoszczy. Zawody wojewódzkie w Bydgoszczy odbędą się 8 października.

**************************************************************************************


18 września 2014

Mistrzostwa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie w biegu przełajowym chłopców

więcej>>

**************************************************************************************


21 marca 2014

Turniej piłki halowej chłopców

  Dzień wagarowicza w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie spędzaliśmy na sportowo. Odbył się turniej piłki halowej chłopców. W turnieju uczestniczyły klasy I ZSZ, II ZSZ i I LO.
więcej>>

**************************************************************************************


10 marca 2014

V TURNIEJ SIŁACZA

  W dniu 10 marca 2014r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie odbył się V Turniej Siłacza. W zawodach wystartowało 7 najsilniejszych uczniów naszej szkoły. Sędziowali i pomagali w prowadzeniu zawodów uczniowie: Eliasz Ilić, Tomasz Szydlik i Jakub Kasprowicz. Zawodnicy przed zawodami zostali zważeni. Każdy z zawodników miał do wykonania 3 próby podniesienia ciężaru na ławce do wyciskania. Zawody wygrywał ten zawodnik który miał lepszy przelicznik wagi do wyciśniętego ciężaru.

więcej>>

**************************************************************************************


28 stycznia 2014

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

W turnieju starowały 4 drużyny. Zespoły sprawdziły swoje umiejętności siatkarskie grając systemem ,,każdy z każdym”. Wyniki końcowe zawodów:
I – kl. II d+b ZSZ
II – kl. I LO+ T
III – kl. II LO+ T
IV – kl. III LO

więcej>>

**************************************************************************************


27 stycznia 2014

MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W ŁASINIE W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

WYNIKI MECZÓW więcej>>

**************************************************************************************


13 stycznia 2014

MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W ŁASINIE W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

W turnieju tym wzięło udział 17 uczennic. Zawody rozegrano systemem pucharowym ,,do dwóch przegranych”. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1. DAWID MADEJ III T
2. SZYMON KĘDZIORSKI III B ZSZ
3. ŁUKASZ BROŻA III B ZSZ

więcej>>

**************************************************************************************


13 stycznia 2014

MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W ŁASINIE W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

W turnieju tym wzięło udział 17 uczennic. Zawody rozegrano systemem pucharowym ,,do dwóch przegranych”. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I. Brzozowska Paulina
II. Berendt Ilona
III. Sosnowska Aleksandra
IV. Kosiarek Joanna

więcej>>

**************************************************************************************


03 października 2013

Mistrzostwa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie w piłce nożnej

więcej>>

**************************************************************************************


MISTRZOSTWA SZKOŁY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

  20 września 2013 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych dziewcząt. W zawodach tych uczestniczyło 13 uczennic z Liceum Ogólnokształcącego, Technikum oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Pierwsze miejsce wywalczyła sobie Ewa Jankowska, drugie miejsce należało do Magdaleny Kosiarek a na trzecim uplasowała się Joanna Kosiarek. Pozostałe osoby dobiegły w następującej kolejności: Wojtowicz Joanna, Karaś Aleksandra, Winiarska Kamila, Sosnowska Aleksandra, Brzozowska Paulina, Sokolnicka Sandra, Kondeja Karolina, Forkiewicz Aleksandra, Bubic Natalia, Błażejewska Karolina. Wszystkim zawodniczkom należą się gratulacje.

**************************************************************************************


IV Wojewódzki Wiosenny Miting Lekkoatletyczny Szkół Ponadgimnazjalnych w Jabłonowie Pomorskim

  07.06.2013 r. reprezentanci naszej szkoły wzięli udział IV Wojewódzkim Mitingu Lekkoatletycznym Szkół Ponadgimnazjalnych w Jabłonowie Pomorskim. Dziewczęta startowały w składzie: Ewa Jankowska, Patrycja Jóźwiak, Justyna Kirsz i Kinga Wojtowicz. Drużynę chłopców reprezentowali: Krzysztof Zakrzewski, Maciej Zająkała, Jarosław Maksim, Rafał Szałkowski, Nikodem Monthey, Andrzej Bober, Mateusz Różański, Dawid Rosiński, Tomasz Krysiewicz, Krystian Kuczek. Był to dobry start naszych uczniów. Łącznie zdobyli 6 medali: 1 złoty, 3 srebrne i 2 brązowe. Na najwyższym podium stanęła Patrycja Jóźwiak za najlepszy wynik w pchnięciu kulą. Srebro zdobyli: Ewa Jankowska w biegu na 1500 m, Kinga Wojtowicz w biegu na 400 m oraz Rafał Szałkowski w rzucie oszczepem. Miejsca trzecie wywalczyli: Nikodem Monthey w biegu na 100 m oraz Patrycja Jóźwiak w rzucie oszczepem. Wszyscy uczestnicy zawodów dzielnie startowali w swoich konkurencjach, za co należą się im gorące podziękowania.

**************************************************************************************


Turniej piłki nożnej halowej

  W dniach 11-14 marca 2013r. w hali sportowej IV LO w Grudziądzu na Rządzu odbył się turniej piłki nożnej halowej szkół średnich miasta Grudziądza i gościnnie wystartowała również nasza reprezentacja szkolna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie. Oprócz naszej drużyny startowały reprezentacje szkolne: I LO, II LO, III LO, IV LO, V LO, ZSEK, ZSRol, ZSBiP, ZSTech, ZSGiH i ZSM. Zespoły zostały podzielone na 3 grupy po 4 drużyny. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym, 2 razy po 10 minut. Pierwsze zespoły z każdej grupy później spotkają się w meczach o 3 pierwsze miejsca w turnieju, a zajmujące 2 miejsca grały o miejsca 4-6. Nasz zespół znalazł się w grupie C. Wyniki były następujące:

1) ZSR - ZSP Łasin 2:1
2) III LO - ZSP Łasin 4:2
3) ZST - ZSP Łasin 4:7

Klasyfikacja końcowa grupy C:

I. ZSR GRUDZIĄDZ
II. III LO GRUDZIĄDZ
III. ZSP ŁASIN
IV. ZST GRUDZIĄDZ


  W naszej drużynie występowali: Nikodem Monthey, Remek Szychowski, Sebastian Kwiatkowski, Jakub Pelzner, Mateusz Różański, Jakub Kasprowicz, Krystian Zieliński i Miłosz Przybylski. Zajmując 3 miejsce w grupie odpadliśmy z turnieju.

**************************************************************************************


12 lutego 2013
Ćwierćfinał wojewódzki w piłce siatkowej chłopców

więcej>>

**************************************************************************************


04 lutego 2013

IV TURNIEJ SIŁACZA

więcej>>

**************************************************************************************


11 stycznia 2013 r.

MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W ŁASINIE W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

więcej>>

**************************************************************************************


11 stycznia 2013 r.

MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W ŁASINIE W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

więcej>>

**************************************************************************************


07 stycznia 2013 r.

MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W ŁASINIE W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

więcej>>

**************************************************************************************


07 stycznia 2013 r.

MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W ŁASINIE W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

więcej>>

**************************************************************************************


18 października 2012 r.

Mistrzostwa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie w piłce nożnej

więcej>>

**************************************************************************************


Sztafetowe Rejonowe Biegi Przełajowe w Grudziądzu

  Reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie startowała w sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły się na Rządzu w Grudziądzu. Przypomnę drużyna składa się z 10 zawodników. Dziewczęta miały do pokonania 10 x 800m a chłopcy 10 x 1000m.W reprezentacji dziewcząt wystąpiły: Ewa Jankowska, Kinga Wojtowicz, Roma Taczyńska, Patrycja Murawska, Magdalena Kosiorek, Aleksandra Karaś, Paulina Brzozowska, Justyna Kirsz, Magdalena Rutyna i Katarzyna Ludwikowska. Zdobyły dobre 7 miejsce. Reprezentacja chłopców wystąpiła w składzie: Sebastian Kwiatkowski, Dawid Rosiński, Krystian Kuczek, Tomasz Krysiewicz, Krzysztof Zakrzewski, Marcin Zająkała, Andrzej Bober, Jakub Kasprowicz, Krystian Zieliński, Arkadiusz Pietras i Mateusz Różański. W stawce szkół średnich zajęli bardzo dobre 3 miejsce.

**************************************************************************************


Korespondencyjna Liga Lekkoatletyczna SPG I rzut

  Zawody odbyły się w dniu 24.09.12r. na stadionie Centralnym w Grudziądzu. Startowała reprezentacja dziewcząt i chłopców. Przypomnę zawody przeprowadza się w takich konkurencjach lekkoatletycznych jak: 100m, 400m, 800m dziewczęta, 1500m chłopcy, skok w dal, pchnięcie kula i biegi sztafetowe 4 x 100m. Wyniki osiągnięte przeliczane są na punkty według odpowiednich tabel. Dwa najlepsze wyniki w konkurencji zaliczane są do klasyfikacji drużynowej. W roku szkolnym przeprowadza się dwie rundy zawodów(jesień, wiosna). W reprezentacji dziewcząt wystąpiły: Patrycja Jóźwiak, Ewa Jankowska i Aleksandra Karaś. Patrycja Jóźwiak startowała w pchnięciu kulą i uzyskała bardzo dobry wynik 10 m. Bardzo dobre wyniki uzyskały w biegu na 800m Ewa Jankowska 3,00 min. i Aleksandra Karaś 3,20 min. W reprezentacji chłopców wystąpili: Nikodem Manthey, Andrzej Bober, Jakub Kukliński, Miłosz Przybylski, Dawid Rosiński, Krystian Kuczek, Tomasz Krysiewicz, Krzysztof Zakrzewski, Maciej Zająkała, Seweryn Glinowiecki, Mateusz Różański, Rafał Szałkowski, Łukasz Broża i Wojciech Sergiel. Zdobyli w pierwszej rundzie nieoficjalnie 869 pkt. Najwartościowsze wyniki uzyskali: w biegu na 100m Nikodem Manthey 12,26s i Andrzej Bober 13,18s, w biegu na 400m Miłosz Przybylski 60s, w pchnięciu kulą Maciej Zająkała 10,58m i Seweryn Glinowiecki 10m, w skoku w dal Rafał Szałkowski skoczył na odległość 5,13m, w biegu na 1500m Krzysztof Zakrzewski uzyskał 4,59 min., dobrze pobiegła sztafeta w składzie Dawid Rosiński, Mateusz Różański, Andrzej Bober i Nikodem Manthey z wynikiem 49,90s.

**************************************************************************************


Mistrzostwa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie w biegu przełajowym chiewcząt

więcej>>

Fotki >>>

**************************************************************************************


Mistrzostwa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie w biegu przełajowym chłopców

więcej>>

Fotki >>>

**************************************************************************************


Miting Lekkoatletyczny

  W środę 06.06.2012r. 7 - osobowa drużyna naszej szkoły uczestniczyła w III Wiosennym Wojewódzkim Mitingu Lekkoatletycznym Szkół Ponadgimnazjalnych, który odbył się w Jabłonowie Pomorskim. Dziewczęta w składzie: Patrycja Jóźwiak, Ewa Jankowska, Monika Jasińska, Kinga Wojtowicz oraz chłopcy: Sebastian Kwiatkowski, Krzysztof Zakrzewski i Dawid Rosiński bardzo dobrze reprezentowali naszą szkołę. Zdobyli łącznie 4 medale: 1 złoty, 1 srebrny i 2 brązowe. Złoto wywalczyła Patrycja w pchnięciu kulą, srebro- Ewa w biegu na dystansie 1500 m., brąz- Kinga w biegu na 400 m. oraz Patrycja w rzucie oszczepem. Pozostali dzielnie walczyli w swoich konkurencjach i chociaż nie udało im się zająć miejsca na podium, na pewno zasługują na medal.     Galeria foto >>

**************************************************************************************


MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

więcej>>

**************************************************************************************


Bieg Przełajowy - Polska Biega - Łasin 2012

Wyniki dziewczęta więcej>>

**************************************************************************************


Bieg Przełajowy - Polska Biega - Łasin 2012

Wyniki chłopcy więcej>>

**************************************************************************************


I znowu kolejny sukces naszej drużyny

  W dniach 12-14 marca 2012r. w hali sportowej IV LO w Grudziądzu na Rządzu odbył się turniej piłki nożnej halowej szkół średnich miasta Grudziądza i gościnnie wystartowała również nasza reprezentacja szkolna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie. Oprócz naszej drużyny startowały reprezentacje szkolne: I LO, II LO, III LO, IV LO, V LO, ZSEK, ZSRol, ZSBiP, ZSTech, ZSGiH i ZSM. Zespoły zostały podzielone na 3 grupy po 4 drużyny. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym, 2 razy po 10 minut. Pierwsze zespoły z każdej grupy później spotkają się w meczach o 3 pierwsze miejsca w turnieju, a zajmujące 2 miejsca grały o miejsca 4-6. Nasz zespół znalazł się w grupie A. Wyniki były następujące: więcej>>

**************************************************************************************


MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W ŁASINIE W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

  08.03.2012 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej dziewcząt. W zawodach wzięło udział 5 drużyn. Dziewczęta grały do 2 wygranych setów, systemem ,,każdy z każdym”. W składzie drużyn mogły być uczennice z różnych klas, co umożliwiło wszystkim chętnym osobom udział w zawodach. więcej>>

**************************************************************************************


MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W ŁASINIE W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW więcej>>

**************************************************************************************


III Turniej Siłacza

  W dniu 3 lutego 2012r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie odbył się III Turniej Siłacza. W zawodach wystartowało 6 najsilniejszych uczniów naszej szkoły. Wśród nich wymienić trzeba: Klaudię Litwińską, Sylwię Wierzbicką, Żanetę Sikorską, Nikodema Architę , Mateusza Motylewskiego i Karola Krygiera. Nikodem Archita był już tradycyjnie współorganizatorem, głównym sędzią zawodów i jak się okazało czołowym zawodnikiem.
  Zawodnicy przed zawodami zostali zważeni. Każdy z zawodników miał do wykonania 3 próby podniesienia ciężaru na ławce do wyciskania. Zawody wygrywał ten zawodnik który miał lepszy przelicznik wagi do wyciśniętego ciężaru.
  Wśród dziewcząt najlepszą zawodniczką mistrzynią szkoły okazała się już po raz drugi Klaudia Litwińska, która uzyskała 40kg w wyciskaniu. W klasyfikacji chłopców mistrzowski tron utrzymał Nikodem Archita, który wycisnął 125kg.więcej>>


**************************************************************************************


Mistrzostwa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie w piłce nożnej więcej>>


**************************************************************************************


Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

  W piątek 30 września 2011 r. przy stadionie miejskim odbyły się Mistrzostwa Szkoły w biegach przełajowych. W imprezie tej uczestniczyło 30 osób: 19 dziewcząt i 11 chłopców. Wśród biegaczek najlepiej z trasą poradziły sobie: Wojtowicz Kinga (I), Jankowska Ewa (II), Makowska Anna (III), Warachowska Karolina (IV), Gąsiorowska Karolina (V), Wiśniewska Paulina (VI). Na kolejnych pozycjach do mety dobiegły: Korytkowska Karolina, Aniołkowska Dominika, Ziemińska Emilia, Leppert Natalia, Błażejewicz Daria, Muzal Monika, Szymańska Angelika, Błażejewska Karolina, Kondeja Karolina, Zawacka Dominika, Sonnenfeld Marta, Eichler Paulina oraz Tomczyk Aleksandra.   W grupie męskiej niepokonanym okazał się Kwiatkowski Sebastian (I), tuż za nim bieg ukończyli Wolak Dawid (II), Koliński Michał (III), Kuczek Krystian (IV), Jankowski Rafał (V), Dobrzyniecki Arkadiusz (VI). Na kolejnych pozycjach uplasowali się: Zieliński Krystian, Sergiel Wojciech, Rettz Mateusz, Stenka Łukasz oraz Rymacki Bartosz. Wszystkim zawodnikom gratulujemy ukończenia biegu.

**************************************************************************************


Rejonowe Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców- Grudziądz

  21 września br. na polanie osiedla Rządz w Grudziądzu odbyły się szkolne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowało 9 osób. Dziewczęta: Ewa Jankowska z klasy I LO i Paulina Kuśpit z klasy I d ZSZ, zajęły kolejno 11 i 16 miejsce. Są to bardzo dobre, pierwsze starty naszych uczennic. Wśród chłopców najlepszy wynik uzyskał Sebastian Kwiatkowski z klasy II LO -9 miejsce oraz do Krzysztof Zakrzewski z klasy III ZSZ – 16 miejsce. Pozostali uczniowie to: Rosiński Dawid, Wyżykowski Nikodem, Miller Radosław, Maksim Jarosław. Wszyscy dzielnie ukończyli bieg zajmując trochę dalsze pozycje. Dystans dziewcząt- 1500m, chłopców-2000m.

**************************************************************************************


Bieg Uliczny Polska Biega

  W dniu 13 maja 2011r. Miejsko Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował biegi pod hasłem „Polska Biega”. Uczestniczyli w nich również uczniowie naszej szkoły. W kategorii chłopcy szkoły ponadgimnazjalne zajęliśmy czołowe miejsca. Bieg odbył się na dystansie 3 kilometrów. Bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się Sebastian Kwiatkowski, który prowadził bieg praktycznie od startu. Nie zagrożony przekroczył linię mety. Na drugim miejscu również uczeń pierwszej klasy Krzysztof Zakrzewski, pewna niespodzianka, a na trzecim bardzo wszechstronnie uzdolniono sportowo Olek Kowalczyk. więcej>>

**************************************************************************************


Korespondencyjna Liga Lekkoatletyczna SPG II rzut

  Zawody odbyły się w dniu 09.05.11r. na stadionie Centralnym w Grudziądzu. Startowała reprezentacja dziewcząt i chłopców. Przypomnę zawody przeprowadza się w takich konkurencjach lekkoatletycznych jak: 100 m, 400m, 800m dziewczęta, 1500m chłopcy, skok w dal, pchnięcie kula i biegi sztafetowe 4 x 100m. Wyniki osiągnięte przeliczane są na punkty według odpowiednich tabel. Dwa najlepsze wyniki w konkurencji zaliczane są do klasyfikacji drużynowej. W roku szkolnym przeprowadza się dwie rundy zawodów. W reprezentacji chłopców wystąpili: Witkowski Tomasz, Jankowski Rafał, Kowalczyk Aleksander, Sokolniki Bartosz, Boroch Adam, Pelzner Jakub, Dawid Wolak, Korzeniak Jakub, Glinowiecki Paweł, Kwiatkowski Sebastian, Bielik Damian i Arkadiusz Dobrzyniecki. Zdobyli w drugiej rundzie 979 pkt. Najwartościowsze wyniki uzyskali: w biegu na 100m Kowalczyk Aleksander 12,14s i Jankowski Rafał 12,50s, w biegu na 400m Wolak Dawid 56,86s i Bartek Sokolnicki 59,72s., w pchnięciu kulą Korzeniak Jakub 11,05m i Bielik Damian 10,63m, w biegu na 1500m Dobrzyniecki Arkadiusz 4,49min. i Kwiatkowski Sebastian 4,53min., dobrze pobiegła sztafeta w składzie Jankowski, Pelzner, Wolak i Kowalczyk z wynikiem 49,22s. więcej>>


**************************************************************************************


Halowa Piłka Nożna

  W dniu 30 marca 2011r. w hali sportowej IV LO w Grudziądzu na Rządzu odbyły się finały turnieju piłki nożnej halowej szkół średnich miasta Grudziądza. Występowały w nim najlepsze drużyny z poszczególnych grup. Byli to zwycięscy grup oraz drużyny, które zajęły drugie miejsce w swoich grupach. W meczach o 3 najlepsze miejsca w turnieju spotkały się następujące zespoły: drużyna I LO, ZSP Łasin i ZST. więcej>>
Fotki >>>

**************************************************************************************


Halowa Piłka Nożna

  W dniach 28 marca 2011r. w hali sportowej IV LO w Grudziądzu na Rządzu odbyły się eliminacje turnieju piłki nożnej halowej szkół średnich miasta Grudziądza i gościnnie wystartowała również nasza reprezentacja szkolna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie. Oprócz naszej drużyny startowały reprezentacje szkolne: I LO, II LO, III LO, IV LO, V LO, ZSEK, ZSRol, ZSBiP, ZSTech, ZSGH. Zespoły zostały podzielone na 3 grupy po 4 drużyny. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym, 2 razy po 10 minut. Pierwsze zespoły z każdej grupy później spotkają się w meczach o 3 pierwsze miejsca w turnieju, a zajmujące 2 miejsca będą walczyć o miejsca 4-6. więcej>>

**************************************************************************************


II TURNIEJ SIŁACZA

  W dniu 23 marca 2011r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie odbył się II Turniej Siłacza. W zawodach wystartowało 10 najsilniejszych uczniów naszej szkoły. Wśród nich wymienić trzeba: Klaudię Łitwińską, Pawła Klanna, Radosława Radzimskiego, Pawła Glinowieckiego, Macieja Kosiłko, Kamila Piotrowskiego, Mirosława Brodę, Arkadiusza Janiszewskiego, Mateusza Motylewskiego, Michała Lipowskiego i Nikodema Architę. Nikodem Archita był współorganizatorem, głównym sędzią zawodów i jak się okazało czołowym zawodnikiem. więcej>>

**************************************************************************************


KOMUNIKAT LIGI POWIATOWEJ PIŁKI SIATKOWEJ

  W okresie jesienno-zimowym reprezentacja szkolna piłki siatkowej Sparta Łasin uczestniczyła w rozgrywkach powiatowych Zrzeszenia LZS. więcej>>

**************************************************************************************


KOMUNIKAT Z ĆWIERĆFINAŁU WOJEWÓDZKIEGO LICEALIADY

  W dniu 26.01.2011r. w hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych w Brodnicy odbył się ćwierćfinał wojewódzki w piłce siatkowej chłopców. Spotkały się zespoły szkół z: Brodnicy, Torunia, Grudziądza, Chełmna i nasza reprezentacja szkolna ZSP Łasin. Przeprowadzono losowanie w wyniku, którego nasza drużyna wylosowała drużynę z Torunia. Przegraliśmy mecz 0: 2 w setach. Pierwszy set miał różne oblicza, początek przegrywamy , później wychodzimy na prowadzenie, prowadzimy wysoko aż do stanu 21:17 dla naszej drużyny, końcówka słaba i przegrywamy. Drugi set podobnie, niestety braki ogrania, doświadczenia i odporności psychicznej spowodowały naszą porażkę. Tym samym przegrywamy z Toruniem 0:2.To spowodowało, że nie my spotkaliśmy się w meczu finałowym, lecz drużyna z Torunia. Zajęliśmy ostatecznie 3 miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim.
Końcowa klasyfikacja: I Chełmno, II Toruń, III Łasin, IV Brodnica, V Grudziądz.

DRUŻYNĘ SZKOLNĄ REPREZENTOWALI:
ALEKSANDER KOWALCZYK
JAKUB FIRLIT
JAKUB KORZENIAK
RADOSŁAW SZYNALEWSKI
DAMIAN CZYŻYKOWSKI
MICHAŁ LIPIEC
JAKUB PELZNER
SEBASTIAN KWIATKOWSK
Starostwo Powiatowe
w Grudziądzu
Miasto i Gmina
Łasin

Klub Historyczny
im. Armii Krajowej


Europejski Fundusz Społeczny

Projekty unijne zrealizowane
System Ewaluacji Oświaty

     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Wycieczka po szkole