Szkoła
Kontakt
Historia
Patron
Organy szkoły
Prawo szkolne
Samorząd szkolny
Zamówienia publiczne
SKP
Stacja Kontroli Pojazdów

Rekrutacja
Kierunki kształcenia
Regulamin rekrutacji
Podania do szkół
Edukacja
Terminarz szkolny
Plan lekcji
Matura
Egzamin zawodowy
Pedagog
Stypendia
Szkolne koła
CARITAS
Historyczne
Informatyczne
Konstrukcyjne
Lingwistyczne
Matematyczne
PCK
Przyrodnicze
Teatralne
Gazetka szkolna
Sport
Zdrowy styl życia
SKS
Wiadomości sportowe
Biblioteka
Biblioteka online
Godziny otwarcia
Regulamin
Nowości
Czasopisma
Informacje
Konkursy
Organizowane konkursy
Olimpiady przedmiotowe
Nasi laureaci
Absolwenci
Absolwenci
Inne
Galeria foto
Galeria - Obchody 50-lecia
Wycieczka po naszej szkole
III Orszak Trzech Króli
II Orszak Trzech Króli
I Orszak Trzech Króli
Linki
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasi laureaci

Tamara Mądzielewska – II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie "Stan wojenny a inne represje reżimów komunistycznych” - grudzień 2015

Bartosz Kawski – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Stan wojenny a inne represje reżimów komunistycznych” - grudzień 2015

Kinga Topolewska – III miejsce w etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK - grudzień 2015

Natalia Barańska – I miejsce w Konkursie Wiedzy o Społeczeństwie zorganizowanym przez Instytut Prawa, Administracji i Zarządzania Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy - maj 2015

Rafał Brzustowski – III miejsce w XIV Finale Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy z Prawa Pracy, Zasad i Przepisów BHP, pod patronatem Okręgowego Inspektoratu Pracy w Bydgoszczy - kwiecień 2015

Aleksandra Florkiewicz – IV miejsce w w Konkursie Literackim „My, Europejczycy. 10-lecie Polski w Unii Europejskiej - październik 2014

Aleksandra Florkiewicz – 1. miejsce w XV Powiatowym Przeglądzie Poezji „Złote Usta” – marzec 2014

Paulina Wojciechowska – 2. miejsce w XV Powiatowym Przeglądzie Poezji „Złote Usta” – marzec 2014

Anna Mac – 3. miejsce w XV Powiatowym Przeglądzie Poezji „Złote Usta” – marzec 2014

Ewa Jankowska – zwyciężczyni Konkursu Językowego – luty 2014.

Ewa Jankowska – awans do etapu rejonowego 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - w turnieju poezji śpiewanej – luty 2014.

Aleksandra Florkiewicz – awans do etapu rejonowego 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – w turnieju recytatorskim – luty 2014.

Dawid Berendt (III T) – zwycięzca szkolnego konkursu „Media – czwarta władza” - styczeń 2014.

Szkolny Teatr „Galimatias” - 1. miejsce w XX Powiatowym Przeglądzie Widowisk Bożonarodzeniowych i Zapustnych – styczeń 2014.

(aktorzy:I T - Aleksandra Sosnowska, Sandra Sokolnicka, Agnieszka Malinowska; II T - Paulina Wojciechowska, Aleksandra Karaś, Klaudia Ustaszewska, Agata Zatorska, Bartosz Kamiński; II LO - Mateusz Archita, Patrycja Murawska, Magdalena Kosiarek; III T - Karolina Błażejewska, Joanna Pliszczyńska; III LO - Karolina Kondeja, Wioleta Mrozowska, Ewa Sankiewicz, Ewa Jankowska)

Ewa Jankowska (III LO) – 1. miejsce w etapie szkolnym XXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej – styczeń 2014.

Grzegorz Zakrzewski – 2. miejsce w etapie szkolnym XXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej – styczeń 2014.

Małgorzata Wydrzyńska – 3. miejsce w etapie szkolnym XXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej – styczeń 2014.

Karolina Kondeja (III LO) i Aleksandra Radtke (III T) – zwyciężczynie Szkolnego Konkursu Ortograficznego 2013/2014.

Rafał Brzustowski (III T)– 5. miejsce w etapie regionalnym konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” - styczeń 2014.

Marcin Zająkała (II LO) – 2. miejsce w etapie rejonowym XXII Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK – grudzień 2013.

Magdalena Kosiarek (II LO) – 1. miejsce w eliminacjach miejsko-gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom” i awans do etapu wojewódzkiego – grudzień 2013.

Ewa Jankowska (III LO) – 1. miejsce w V Spotkaniach Poetyckich „Z-mowy tych, co odeszli” - listopad 2013.

Karolina Kondeja (III LO) – wyróżnienie w V Spotkaniach Poetyckich „Z-mowy tych, co odeszli” - listopad 2013.

Aleksandra Florkiewicz(II LO) – 1 miejsce w szkolnym konkursie „Dzieje książki i biblioteki” - październik 2013.

Anna Arendt – 2. miejsce w szkolnym konkursie „Dzieje książki i biblioteki” - październik 2013.

Anna Gumienik – 3. miejsce w szkolnym konkursie „Dzieje książki i biblioteki” - październik 2013.

Aleksandra Florkiewicz (II LO) – drugie miejsce Turnieju Jednego Wiersza organizowanym w ramach XVIII Ogólnopolskiej Grudziądzkiej Jesieni Poezji – wrzesień 2013

*
Paulina Brzozowska, Natalia Bubic, Joanna Pliszczyńska, Paulina Wojciechowska oraz Grzegorz Zakrzewski

I miejsce - Konkurs wiedzy o Funduszach Europejskich „Euromania” - Chełmno, czerwiec 2013

*
Rafał Brzustowski

III miejsce - XII Finał Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy z Prawa Pracy, Zasad i Przepisów BHP - Grudziądz, maj 2013

*
Justyna Gajewska, Paulina Zięba, Marcin Wydorski

II miejsce - Międzyszkolny konkurs „Super Handlowiec” - Chełmno, kwiecień 2013

*
Dominka Zawacka

II miejsce - Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Historia i Życie” - wrzesień 2012

* Karolina Kondeja i Jakub Firlit
I miejsce - Złota Gapa w kategorii muzyka: zespół - Grudziądz, czerwiec 2012

* Karolina Jakubowska
I miejsce - Złota Gapa w kategorii plastyka: rysunek i grafika - Grudziądz, czerwiec 2012

* Damian Zaczek, Krzemiński Łukasz, Radosław Hapke
III miejsce - Konkurs „Najlepszy w zawodzie Mechanik Pojazdów Samochodowych „ - Koronowo, czerwiec 2012

* Adam Boroch, Magda Karpus, Martyna Wróblewska, Agnieszka Kurzyńska i Dominika Zawacka
II miejsce - Rejonowy Konkurs Pierwszej Pomocy - Grudziądz, kwiecień 2012

* Dominika Zawacka II LO z wierszem Jonasza Kofty Taką cię wymyśliłem
I miejsce - XIII Powiatowy Przegląd Poezji „Złote Usta” Łasin 2012

* Martyna Wróblewska III b LO Adama Mickiewicza Śmierć Pułkownika
II miejsce - XIII Powiatowy Przegląd Poezji „Złote Usta” Łasin 2012

* Karolina Kondeja I LO z wierszem Wisławy Szymborskiej Nic dwa razy
I miejsce - XIII Powiatowy Przegląd Poezji „Złote Usta” Łasin 2012

* Dominika Zawacka II LO z wierszem Jonasza Kofty Taką cię wymyśliłem
I miejsce - Szkolny konkurs recytatorski pt. „Chwilo trwaj, jesteś piękna!” (eliminacje do XIII Powiatowego Przeglądu Poezji „Złote Usta 2012”)

* Karolina Kondeja I LO z wierszem Nic dwa razy Wisławy Szymborskiej
II miejsce - Szkolny konkurs recytatorski pt. „Chwilo trwaj, jesteś piękna!” (eliminacje do XIII Powiatowego Przeglądu Poezji „Złote Usta 2012”)

* Weronika Marynowska z III a LO z wierszem Spieszmy się Jana Twardowskiego
II_ miejsce - Szkolny konkurs recytatorski pt. „Chwilo trwaj, jesteś piękna!” (eliminacje do XIII Powiatowego Przeglądu Poezji „Złote Usta 2012”)

* Dominika Zawacka II LO
I miejsce w szkole - Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Fraszka” 2011

* Barbara Duliasz i Maja Mikulska II LO
II ex aequo w szkole - Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Fraszka” 2011

* Karolina Kondeja I LO
II miejsce (kategoria szkoły ponadgimnazjalne) Ogólnoszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek im. ks. prałata Witolda Weinbergera

* Patrycja Pliszczyńska III a LO
III miejsce (kategoria szkoły ponadgimnazjalne) Ogólnoszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek im. ks. prałata Witolda Weinbergera

* Ewa Duliasz III a LO
III miejsce - Internetowy konkurs wiedzy o Unii Europejskiej

* Dawid Frątczak III T
Zwycięzca Szkolnego Konkursu Ortograficznego

* Anna Frąckowiak I LO
I miejsce w konkursie na najładniejszą ozdobę świąteczną

* Natalia Bubic I T
II miejsce w konkursie na najładniejszą ozdobę świąteczną

* Joanna Pliszczyńska I T
III miejsce w konkursie na najładniejszą ozdobę świąteczną

* Joanna Pliszczyńska I T
Wyróżnienie - Konkurs fotograficzny „Mieszkańcy lasu 2011 – Międzynarodowy Rok Lasów”
Organizator: Szkoła Leśna na Barbarce


* Jakub Wierzchowski
Wyróżnienie - Konkurs fotograficzny „Mieszkańcy lasu 2011 – Międzynarodowy Rok Lasów”
Organizator: Szkoła Leśna na Barbarce


* Ewa Jankowska
III miejsce (Brązowy Gramofon) - III Spotkania Poetyckie „Z-mowy tych, co odeszli” – organizator: Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu
18 listopada 2011r.


* Karolina Kondeja
wyróżnienie - III Spotkania Poetyckie „Z-mowy tych, co odeszli” – organizator: Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu
18 listopada 2011r.


* Karolina Jakubowska III T
I miejsce w konkursie plastycznym związaną z działalnością Polskiego Czerwonego Krzyża
25 październik 2011r. Grudziądz


* Dawid Frątczak III T
I miejsce w szkolnym konkursie przysłowiowym - październik 2011

* Łukasz Ciarczyński III T
II miejsce w szkolnym konkursie przysłowiowym - październik 2011

* Dominika Zawacka II LO
II miejsce w szkolnym konkursie przysłowiowym - październik 2011

* Patrycja Pliszczyńska III b LO
I miejsce w konkursie fotograficznym "Wspomnienia z wakacji"

* Weronika Marynowska III b LO
II miejsce w konkursie fotograficznym "Wspomnienia z wakacji"

* Karolina Jakubowska III T
III miejsce w konkursie fotograficznym "Wspomnienia z wakacji"

* Dominika Zawacka II a LO
III miejsce w VI edycji ogólnopolskiego konkursu historycznego z cyklu „Historia i Życie”
9 września 2011r. Warszawa


* Karolina Jakubowska II T
I miejsce w kategorii plastyka (rysunek i grafika) zdobyła Złotą GAPĘ (Grudziądzkich Amatorskich Prezentacji Artystycznych)
20 maja 2011r. Grudziądz


* Patrycja Pliszczyńska klasa II a LO
I miejsce w XII Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Złote Usta" organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Grudziądzu i MGOKiS w Łasinie 18.03.2011r. Łasin

* Dominika Zawacka I a LO
II miejsce w XII Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Złote Usta" organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Grudziądzu i MGOKiS w Łasinie 18.03.2011r. Łasin

* Weronika Marynowska II a LO
III miejsce w XII Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Złote Usta" organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Grudziądzu i MGOKiS w Łasinie 18.03.2011r. Łasin

* Patrycja Pliszczyńska klasa I LO
I miejsce w XI Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Złote Usta" organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Grudziądzu i MGOKiS w Łasinie 12.03.2010r. Łasin

* Martyna Wróblewska I LO
II miejsce w XI Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Złote Usta" organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Grudziądzu i MGOKiS w Łasinie 12.03.2010r. Łasin

* Beata Nartowska klasa IIa LO
III miejsce w XI Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Złote Usta" organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Grudziądzu i MGOKiS w Łasinie 12.03.2010r. Łasin

* Karina Błażejewicz klasa III a LO
I miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym "Mój region w Europie" organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego 14 grudnia 2009r.

* Dawid Zająkała z klasy II T
I miejsce w VIII Finale Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy z Prawa Pracy, Zasad i Przepisów BHP
Grudziądz, 29 maja 2009r.

* Anika Sonnenfeld z klasy II T
II miejsce w VIII Finał Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy z Prawa Pracy, Zasad i Przepisów BHP
Grudziądz, 29 maja 2009r.

* drużyna w składzie: Magdalena Kurzyńska (III b LO), Marta Wyborska (III b LO), Anika Sonnenfeld (II T), Paulina Kuczek (II b LO), Marta Wierzbicka (II b LO), Dorota Szczepaniak (II a LO), Agnieszka Kałużna (II a LO), Paula Kamińska (I a LO)
III miejsce w etapie rejonowym w XVII Ogólnopolskich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK w Grudziądzu
18 kwietnia 2009r.

* Paulina Dulińska z klasy II b LO
V miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
18 kwietnia 2009r.

* Maria Wydorska z klasy III b LO
IV miejsce w etapie okręgowym Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia
20 marca 2009r.

* Mateusz Szychowski – słuchacz TU
VI miejsce w VII Międzyszkolnym Finale Szkół Rolniczych pod hasłem „Bezpieczna praca w indywidualnym gospodarstwie rolnym”
04 grudnia 2008r.
Starostwo Powiatowe
w Grudziądzu
Miasto i Gmina
Łasin

Klub Historyczny
im. Armii Krajowej


Europejski Fundusz Społeczny

Projekty unijne zrealizowane
System Ewaluacji Oświaty

     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Wycieczka po szkole