GIMNAZJALIŚCI
Kierunki kształcenia
Podania do szkół
Szkoła
Kontakt
Historia
Patron
Organy szkoły
Prawo szkolne
Samorząd szkolny
Przetarg ustny
SKP
Stacja Kontroli Pojazdów

Edukacja
Terminarz szkolny
Plan lekcji
Matura
Egzamin zawodowy
Pedagog
Stypendia
Szkolne koła
CARITAS
Historyczne
Informatyczne
Konstrukcyjne
Lingwistyczne
Matematyczne
PCK
Przyrodnicze
Teatralne
Gazetka szkolna
Sport
Zdrowy styl życia
SKS
Wiadomości sportowe
Biblioteka
Biblioteka online
Godziny otwarcia
Regulamin
Nowości
Czasopisma
Informacje
Konkursy
Organizowane konkursy
Olimpiady przedmiotowe
Nasi laureaci
Absolwenci
Absolwenci
Inne
Galeria foto
Galeria - Obchody 50-lecia
Wycieczka po naszej szkole
III Orszak Trzech Króli
II Orszak Trzech Króli
I Orszak Trzech Króli
Linki
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Następny start naszego mistrza długich biegów

W dniu 1 maja 2017r. uczeń naszej szkoły Patryk Kruczkowski wystartował po raz pierwszy w półmaratonie tj. dystans 21km 97m, im. Bronisława Malinowskiego. Bieg odbył się na trasie Grudziądz - Rulewo, który zorganizowano już 5. raz z rzędu. Trasa była bardzo ciekawa, biegacze ruszyli ze stadionu Olimpii Grudziądz, później przebiegli przez stare miasto, most, Dragacz, Grupę i dotarli na metę w Rulewie.
Cel podstawowy Patyka został zrealizowany, przebiegł w dobrym tempie, a co najważniejsze wygrał swoją kategorię wiekową. Uzyskał czas 1h 26min 30sek. Wynik bardzo wartościowy, na dobrym poziomie sportowym. W ogólnej klasyfikacji znalazł się również na wysokim 24. miejscu. Należy nadmienić, że w biegu tym starowało 705 biegaczy.
Gratulacje i podziękowania dla Patryka.

admin maj 02 2017 21:20:00 0 ˇ 67
IX Ogólnopolska Olimpiada "Myśli Jana Pawła II"

W czwartek 27 kwietnia 2017 roku w gmachu X Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Banacha w Toruniu odbył się etap wojewódzki IX Olimpiady Myśli Jana Pawła II. Naszą Szkołę reprezentowały: Aleksandra Sosnowska, Agnieszka Malinowska i Milena Stec. Po zmaganiach z konkursowym testem dotyczącym nauczania św. Jana Pawła II o Maryi i długim podliczaniu zdobytych punktów przez komisję konkursową ogłoszono wyniki. Nasza uczennica Milena Stec z dużą przewagą zajęła pierwsze miejsce i odebrała z rąk pani Marii Mazurkiewicz, Kujawsko-Pomorskiego Wicekuratora Oświaty gratulacje oraz nagrody rzeczowe. Zwycięstwo w etapie wojewódzkim oznacza dla Mileny, że w dniu 12 czerwca br. weźmie udział w Sokółce w finale ogólnopolskim Olimpiady. Milenie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

admin kwiecień 28 2017 18:14:00 0 ˇ 94
Pamiętamy...

W 74. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim uczniowie klasy I Technikum I LO uczestniczyli w akcji "Żonkil" zorganizowanej przez Bibliotekę Publiczną w Łasinie. Biblioteka zaprezentowała film pt."Nie było nadziei". Czytano również teksty dotyczące powstania oraz fragment utworu Juliana Tuwima "My, Żydzi polscy". Młodzież tworzyła także projekty pomnika upamiętniającego te wydarzenia.

admin kwiecień 22 2017 19:14:00 0 ˇ 100
Kolejny, trzeci z rzędu sukces....

Kolejny, trzeci z rzędu sukces Natalii Barańskiej! Uczennica III klasy Liceum Ogólnokształcącego po raz trzeci wzięła udział w Konkursie Wiedzy o Społeczeństwie organizowanym przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i po raz trzeci zajęła pierwsze miejsce! W tym roku napisała pracę nt. " Imigranci w Europie – szansa i zagrożenia dla Polski" i zdeklasowała 15 pozostałych laureatów konkursu! Patronat honorowy nad konkursem objął Urząd Do Spraw Cudzoziemców. Podczas uroczystości rozstrzygnięcia konkursu obecny był pan Tomasz Cytrynowicz – przedstawiciel Urzędu, i pani dr Joanna Janiszewska, którzy wygłosili wykłady o migracjach i uchodźcach na świecie.

admin kwiecień 11 2017 19:17:00 0 ˇ 100
"Młodzież zapobiega pożarom"

Trzy uczennice: Magdalena Sitarz, Aleksandra Sosnowska i Agnieszka Malinowska reprezentowały Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie w finale powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Turniej przebiegał dwuetapowo: najpierw w formie pisemnej, a następnie ustnej, przy czym część pisemna stanowiła awans do etapu ustnego.Tu mierzyła się piątka najlepszych, wśród nich Magda i Aleksandra. Chociaż panie znalazły się poza pierwszą trójką, ogromne gratulacje!

admin kwiecień 09 2017 21:04:00 0 ˇ 112
Dzieci, czytajcie książki!

Chociaż mali już nie jesteśmy, włączyliśmy się w obchody Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci :-) Szkolne Koło Przyjaciół Biblioteki łasińskim przedszkolakom przedstawiło inscenizację bajki "Jaś i Małgosia". Serdecznie podziękowania dla: Natalii Barańskiej, Mireli Gajdy, Pameli Konopackie, Oliwii Nol, Kamili Tyburskiej, Kamili Troczyńskiej i Kamila Peplińskiego za zabawianie najmłodszych smiley Spotkanie zorganizowane zostało w Urzędzie Miasta i Gminy przy współpracy Biblioteki Publicznej w Łasinie. Bajki dla dzieci czytali także Burmistrz Łasina oraz zaproszeni goście. Mamy nadzieję, że dzieci czytać będą!

admin kwiecień 05 2017 20:08:57 0 ˇ 114
Zapraszamy do nas

Byliśmy na IV Targach Szkół Ponadgimnazjalnych w Bielicach z naszą ofertą edukacyjną. Chociaż pojawiły się szkoły z Nowego Miasta, Iławy, Krotoszyna i Torunia, nasi uczniowie: Sandra Matlińska, Kinga Topolewska i Dawid Badziąg przekonywali gimnazjalistów, że nie ma lepszego wyboru niż łasiński "Jagiellończyk" smiley

admin kwiecień 05 2017 20:08:00 0 ˇ 87
Podsumowanie XXV finału WOŚP

Tegorocznymi wolontariuszami byli uczniowie klasy I ZSZ,a mianowicie: Karolina Lewandowska, Magdalena Sitarz, Bartosz Kucharski, Kamil Brzustowski oraz Patryk Droszczak.
Największą kwotę zebrał Patryk , ale wszystkim należą się podziękowania. Należy bowiem wspomnieć iż uczniowie zbierali kasę w dni wolne od szkołysmiley

admin marzec 29 2017 21:53:00 0 ˇ 103
III Technikum górą!

Górą grosza oczywiście.
Podliczono, posegregowano i wysłano … uzbieraliśmy kwotę 227,12 zł co stanowiło ponad
18 kilogramów monet.
Rekordzistami byli panowie z klasy III T oraz ich wychowawca p. Zbigniew Barański- uzbierali 69,56 zł.
Gratulujemysmiley

admin marzec 29 2017 21:51:46 0 ˇ 89
Uczymy się pomagać

Nasi uczniowie po raz kolejny szkolili się z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Prowadzącym "mistrzem" spotkania była pani Ewa Szymańska- kierownik Zarządu Rejonowego PCK w Grudziądzu. Szkolenia takie odbywają się corocznie w ramach działalności Szkolnego Koła PCK. Dobrze wiedzieć, co i jak, ale najlepiej, gdy sytuacji zmuszających do działania nie ma smiley

admin marzec 29 2017 20:30:34 0 ˇ 94
Polała się krew

I dobrze smiley Ogromne podziękowania dla wszystkich krwiodawców, którzy pozwolili sobie utoczyć po 450 ml krwi podczas ostatniego poboru w naszym "Jagiellończyku"

admin marzec 29 2017 20:29:48 0 ˇ 99
Strona 4 z 66 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Starostwo Powiatowe
w Grudziądzu
Miasto i Gmina
Łasin

Klub Historyczny
im. Armii Krajowej


Europejski Fundusz Społeczny

Projekty unijne zrealizowane
System Ewaluacji Oświaty

     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Wycieczka po szkole