GIMNAZJALIŚCI
Kierunki kształcenia
Podania do szkół
Szkoła
Kontakt
Historia
Patron
Organy szkoły
Prawo szkolne
Samorząd szkolny
Przetarg ustny
SKP
Stacja Kontroli Pojazdów

Edukacja
Terminarz szkolny
Plan lekcji
Matura
Egzamin zawodowy
Pedagog
Stypendia
Szkolne koła
CARITAS
Historyczne
Informatyczne
Konstrukcyjne
Lingwistyczne
Matematyczne
PCK
Przyrodnicze
Teatralne
Gazetka szkolna
Sport
Zdrowy styl życia
SKS
Wiadomości sportowe
Biblioteka
Biblioteka online
Godziny otwarcia
Regulamin
Nowości
Czasopisma
Informacje
Konkursy
Organizowane konkursy
Olimpiady przedmiotowe
Nasi laureaci
Absolwenci
Absolwenci
Inne
Galeria foto
Galeria - Obchody 50-lecia
Wycieczka po naszej szkole
III Orszak Trzech Króli
II Orszak Trzech Króli
I Orszak Trzech Króli
Linki
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
I się zaczęło!

  Już po pierwszym dzwonku. Witamy serdecznie po dwumiesięcznej przerwie. Szczególnie gorąco - naszych pierwszoklasistów Szkoły Branżowej i Technikum. Na dobry początek - dla naszej rozrywki (i nie tylko smiley) przywędrowały do szkoły piłki do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej otrzymane z funduszy europejskich w ramach projektu analizującego dalsze losy absolwentów. Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 obecni byli przedstawiciele organu prowadzącego: Wicestarosta Grudziądzki, pan Marek Szczepanowski i Przewodniczący Rady Powiatu, pan Krzysztof Klonowski. Oby nam się wiodło w tym roku! smiley

admin wrzesień 05 2017 19:31:00 0 ˇ 43
Wyniki matur powodem do zadowolenia
Zdawalność egzaminu maturalnego w 2017 roku
w powiatach województwa kujawsko-pomorskiego

admin czerwiec 30 2017 22:10:00 0 ˇ 97
Upragnione wakacje nadeszły…

  Zakończenie roku za nami. Jak zawsze nie obyło się bez lampasów, pochwał itp.
Uczniowie Jagiellończyka otrzymali aż 11 świadectw z wyróżnieniem.
Naszymi najlepszymi uczniami okazali się być:
• Kinga Topolewska ( średnia 5,33)
• Sandra Matlińska ( 5,1 )
• Natalia Szymańska (5,1)
• Laura Szymańska (5,03)
• Łukasz Dembek (4,94)
• Kamila Korzeniak (4,93)
• Dominika Rutyna (4,82)
• Dawid Badziąg (4,81)
• Natalia Sokolnicka (4,8)
• Karolina Frątczak (4,76)
• Kinga Podwalna (4,75)
Nagrody książkowe od Starosty Powiatu Grudziądzkiego, Dyrektora a także wychowawców z pewnością umilą ewentualne deszczowe dni wakacji.
Wszystkim gratulujemy.
Galeria >>>

admin czerwiec 28 2017 21:06:54 0 ˇ 100
Dzień Dziecka na sportowo

  Wprawdzie nasi uczniowie nie tacy mali, ale bawić lubi się każdy. A my postanowiliśmy zadbać o nasze zdrowie, a przy okazji - mieć niezłą zabawę. Obchody Szkolnego Dnia Sportu rozpoczęła prezentacja multimedialna nt. starożytnych i nowożytnych igrzysk olimpijskich. Potem - masa śmiechu, bowiem w konkursie sportowo-rekreacyjnym i skakaliśmy przez linkę, i rzucaliśmy piłką lekarską, i wykazywaliśmy się celnością rzutów, ale także musieliśmy ułożyć (i zaśpiewać!) piosenkę o własnej klasie, rozwiązać test wiedzy o sporcie oraz dopasować imiona nauczycieli i pracowników szkoły do ich nazwisk, a sale szkolne opatrzyć właściwym numerkiem (co wcale nie dla wszystkich było oczywiste smiley). 6 zadań dla każdej klasy z wychowawcą na czele. Konkurencję zmiotła klasa II Technikum i to ona zgarnęła puchar. Drugie miejsce zajęła II ZSZ, a trzecie - I LO.
Rozegrano także Turniej Piłki Siatkowej, który wygrała klasa łączona: II T/II ZSZ. Wszyscy chętni mogli również sprawdzić swą celność w strzelaniu z wiatrówki. Najcelniej trafiał Tymoteusz Gawenda, Paulina Skrzypek (II miejsce) i Kacper Mączkowski (III miejsce). Za pierwsze miejsca w każdej konkurencji zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Taki dzień to może być i co dzień! smiley
Galeria >>>

admin czerwiec 05 2017 20:28:56 0 ˇ 106
Udana Akcja "Bezpieczny Pojazd"

  W sobotę, 03 czerwca 2017 r. na terenie Stacji Diagnostycznej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie, odbyła się już kolejna edycja akcji „Bezpieczny pojazd”, mająca na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kierowcy mieli możliwość bezpłatnego sprawdzenia stanu technicznego swoich pojazdów. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Życzymy Wam bezpiecznej drogi.
Galeria >>>

admin czerwiec 04 2017 22:18:57 0 ˇ 112
Szczęśliwa siódemka

  Tyle medali przywieźli nasi uczniowie z VIII Wojewódzkiego Wiosennego Mityngu Lekkoatletycznego Szkół Ponadgimnazjalnych w Jabłonowie Pomorskim! Złoto wywalczyli: Marta Konecka w biegu na 400 m oraz Jakub Sylwestrzuk w pchnięciu kulą. Brązowe medale odebrali: Kamila Troczyńska w biegu na 800 m, Marta Konecka w biegu na 200 m, Tomek Jakimcio w pchnięciu kulą, Patryk Kruczkowski w biegu na 1500 m oraz Jakub Sylwestrzuk w skoku wzwyż. W zawodach wystartowali również: Paulina Anna Maria Skrzypek w biegu na 1500 m,Kamil Kachel w rzucie oszczepem oraz Michał Prokopczyk w biegu krótkim na 100 m.
Chociaż nie wszyscy stanęli na podium, wszyscy spisali się na medal! smiley
Galeria >>>

admin czerwiec 04 2017 21:44:40 0 ˇ 117
Jak nie czytam, jak czytam!

  Według badań 63% Polaków nie czyta w ciągu roku ani jednej książki.
Badania obejmują jednak osoby powyżej 15 roku życia.
Młodzież czyta znacznie więcej, więc stwierdziliśmy, że może nauczyć czegoś dorosłych, manifestując to, co dla nich naturalne – czytanie.
Nasza biblioteka kolejny raz włączyła się w ogólnopolską akcję bicia rekordu liczby osób czytających w jednym czasie. Bibliotekarki rozwiesiły plakaty promujące akcję i przygotowały pomieszczenia biblioteczne do wizyty uczniów. O godz. 10.00 nadciągnęły do biblioteki mniejsze i większe grupy uczniów i nauczycieli. Po wybraniu książek i wygodnego miejsca do czytania, wszyscy zagłębiliśmy się w lekturze.
Galeria >>>

admin czerwiec 04 2017 21:44:01 0 ˇ 114
Kolejna akcja "Bezpieczny Pojazd"

  W dniu 03 czerwca 2017 roku w godzinach od 8:00 do 13:00 zapraszamy do Warsztatów Szkolnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie ul. M.C. Skłodowskiej 14 na kolejną edycję akcji „Bezpieczny Pojazd”
Podczas tej akcji będziemy bezpłatnie sprawdzać stan techniczny pojazdów przed nadchodzącymi wakacjami, a w szczególności: układ zawieszenia, układ hamulcowy, układ kierowniczy, ustawienie świateł.
Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

admin maj 29 2017 19:51:00 0 ˇ 115
Zbiórka makulatury

  Biblioteka szkolna zakończyła zbiórkę makulatury w obecnym roku szkolnym. Akcja odbywa się już kolejny raz. W tym roku zebraliśmy ponad 1 tonę makulatury. Cała społeczność szkolna włączyła się w naszą zbiórkę. Szczególne podziękowania należą się klasie IV T za zebranie największej ilości makulatury. Zebrany papier przekazaliśmy do International Paper w Kwidzynie podczas VIII Biegu Papiernika. Za zużyty papier otrzymaliśmy ryzy nowego papieru (1 ryza za 20 kg makulatury). W załadunku makulatury pomogła klasa I ZSZ. Wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły już teraz zapraszamy do udziału w następnej zbiórce w przyszłym roku szkolnym.

admin maj 29 2017 19:21:39 0 ˇ 110
Zmagania gimnazjalistów w "Jagiellończyku"

  Piąty już raz zorganizowaliśmy Powiatowy Turniej Pierwszej Pomocy. W tym roku wzięło w nim udział 7 trzyosobowych drużyn z okolicznych gimnazjów. Do pokonania mieli 7 stacji, na których musieli wykazać się umiejętnościami niezbędnymi, by udzielić pierwszej pomocy osobom poszkodowanym w różnych sytuacjach, np.: podczas zakrztuszenia gumą, krwawienia z nosa, omdlenia, epilepsji, ran kłutych lub ciętych. W zestawie znalazły się również stacja "relaks" oraz stacja z testem do rozwiązania. Zwyciężyła drużyna z Zespołu Szkół w Grucie. II miejsce zajął Zespół Szkół Publicznych w Łasinie- drużyna A, a III - Gimnazjum nr 2 w Jankowicach. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, bo w zasadzie wygrywa każdy, kto pomocy udzielić potrafi.
Turniej odbywa się pod patronatem Starosty Grudziądzkiego, który jest fundatorem nagrody głównej. Współorganizatorem zawodów jest Oddział Rejonowy PCK w Grudziądzu.

Galeria >>>

admin maj 29 2017 19:16:24 0 ˇ 109
Drogocenny dar
Prawie 11 litrów krwi oddali honorowi dawcy z Łasina i okolic podczas majowego poboru, który tradycyjnie miał miejsce w przed budynkiem naszej szkoły. Wszystkim dawcom - serdecznie dziękujemy!
admin maj 29 2017 19:15:01 0 ˇ 101
Strona 4 z 68 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Starostwo Powiatowe
w Grudziądzu
Miasto i Gmina
Łasin

Klub Historyczny
im. Armii Krajowej


Europejski Fundusz Społeczny

Projekty unijne zrealizowane
System Ewaluacji Oświaty

     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Wycieczka po szkole