Szkoła
Kontakt
Historia
Patron
Organy szkoły
Prawo szkolne
Samorząd szkolny
Zamówienia publiczne
SKP
Stacja Kontroli Pojazdów

Rekrutacja
Kierunki kształcenia
Regulamin rekrutacji
Podania do szkół
Edukacja
Terminarz szkolny
Plan lekcji
Matura
Egzamin zawodowy
Pedagog
Stypendia
Szkolne koła
CARITAS
Historyczne
Informatyczne
Konstrukcyjne
Lingwistyczne
Matematyczne
PCK
Przyrodnicze
Teatralne
Gazetka szkolna
Sport
Zdrowy styl życia
SKS
Wiadomości sportowe
Biblioteka
Biblioteka online
Godziny otwarcia
Regulamin
Nowości
Czasopisma
Informacje
Konkursy
Organizowane konkursy
Olimpiady przedmiotowe
Nasi laureaci
Absolwenci
Absolwenci
Inne
Galeria foto
Galeria - Obchody 50-lecia
Wycieczka po naszej szkole
III Orszak Trzech Króli
II Orszak Trzech Króli
I Orszak Trzech Króli
Linki
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Najwięcej wiedzą o zdrowiu...

  Kinga Topolewska, Sebastian Skrzypek, Natalia Barańska, Małgosia Wydrzyńska i Weronika Benedyczak, bo to oni najlepiej rozwiązali test w ramach Szkolnego Konkursu Wiedzy o Zdrowiu. Test składał się z 45 pytań, a mierzyło się z nim 25 uczniów. Zwycięzcy zostali nagrodzeni, a reszta pocieszona drobniejszymi upominkami :-) Wszystkim gratulujemy!

admin grudzień 12 2016 19:42:50 0 ˇ 142
Mikołajkowo…

  Gminny kiermasz mikołajkowy już za nami. Jak co roku również uczestniczyliśmy. Na naszym stoisku można było kupić bombki, aniołki, śnieżynki, dzwoneczki oraz świece wigilijne i kartki świąteczne. Szczególne podziękowania należą się koleżankom z I LO tj: Julii Turulskiej, Emilii Sonnenfeld i Natalii Preissing.

admin grudzień 06 2016 21:51:00 0 ˇ 125
V Narodowe Czytanie - "Quo Vadis"
admin grudzień 05 2016 14:17:22 0 ˇ 98
Szkoła dbająca o czytelnictwo
admin grudzień 05 2016 14:13:34 0 ˇ 84
Kochamy misie i czytamy najmłodszym

  Pluszowy Miś obchodził urodziny! Odwiedziliśmy więc łasińskich przedszkolaków i w ramach akcji ''Cała Polska czyta Dzieciom''czytaliśmy dzieciom książki o Kubusiu Puchatku. Podziękowania dla pań czytających: Kingi Topolewskiej i Oliwii Nol oraz czytającego pana: Kamila Peplinskiego smiley

admin grudzień 05 2016 13:43:56 0 ˇ 88
Zdrowa Olimpiada

  Dwie panie awansowały po szkolnych bojach do etapu rejonowego XXV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Kinga Topolewska i Agnieszka Malinowska pokonały 19 rywali i 2 grudnia walczyły w etapie rejonowym w Grudziądzu. Mimo bardzo dobrych wyników, nie udało się znaleźć w najlepszej trójce: Kindze zabrakło tyle, co rzut beretem :-), zajęła bowiem 4 miejsce. I tak jesteśmy dumni!

admin grudzień 05 2016 13:42:55 0 ˇ 120
"Misja: Rozwój"
admin grudzień 01 2016 18:05:00 0 ˇ 76
Stypendystki w Toruniu…

  Kujawsko- Pomorski Kurator Oświaty zaprosił Dyrektora oraz Stypendystki Prezesa Rady Ministrów czyli Tamarę Mądzielewską i Aleksandrę Sosnowską na uroczystość wręczenia dyplomów. Uroczystość odbyła się w Toruniu w piątek 25 listopada. Koleżankom gratulujemy wysokich wyników w nauce. Jak widać uczyć się …opłaca.

admin listopad 29 2016 21:17:24 0 ˇ 86
Polski Czerwony Krzyż
admin listopad 28 2016 21:28:40 0 ˇ 73
Gościliśmy na XV Sesji Rady Powiatu Grudziądzkiego

  23 listopada młodzież naszej szkoły miała okazję zagościć na sesji Rady Powiatu Grudziądziego.
Radni wysłuchali m.in. informacji o działalności Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie. Sesja była okazją do uczczenia 98 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, w związku z tym nasi koledzy przedstawili krótką część artystyczną o tematyce patriotycznej.
Na sesji nasza koleżanka Tamara Mądzielewska, otrzymała list gratulacyjny i nagrodę rzeczową za zajecie I miejsca w ogólnopolskim konkursie „Historia i życie”. Tamara napisała pracę pt. „Historia apteki pod Orłem w Łasinie.” Gratulujemy smiley


admin listopad 27 2016 22:09:00 0 ˇ 78
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

  W dniach od 14 – 20 listopada br. nasza szkoła uczestniczyła w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości. W dniu 15 listopada uzniowie klasy I LO i I T spotkali się z przedstawicelem Przedsiębiorstwa Handlowo – Usługowego „BESPOL” sp. z o.o. panią Iwoną Aleksandrowicz, która przybliżyła zagadnienia dotyczące funkcjonowania przedsiębiorstwa, procedury obrotem paliwami i specyfiką transportu.
W dniu 18 listopada uczniowie klasy II LO i II T spotkali się z przestawicielem Wytwórni Opakowań Blaszanych „BECZKOPOL” sp. z o.o. panią Anną Kotewicz, która przedstawiła genezę, specyfikę firmy i uzyskane przez nią certyfikaty. Uczniowie brali również udział w ćwiczeniu, które miało na celu wyobrażenie sobie jak działa proces produkcyjny w firmie.
Dziękujemy obu paniom za udział w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości oraz przedstawieniu firm, jak również prezesowi Zbigniewowi Bulerze – PHT BESPOL i Janowi Jagosowi - WOB BECZKOPOL za wydelegowanie przedstwicieli.

admin listopad 20 2016 18:04:41 0 ˇ 70
Strona 4 z 64 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Starostwo Powiatowe
w Grudziądzu
Miasto i Gmina
Łasin

Klub Historyczny
im. Armii Krajowej


Europejski Fundusz Społeczny

Projekty unijne zrealizowane
System Ewaluacji Oświaty

     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Wycieczka po szkole