GIMNAZJALIŚCI
Kierunki kształcenia
Podania do szkół
Szkoła
Kontakt
Historia
Patron
Organy szkoły
Prawo szkolne
Samorząd szkolny
Przetarg ustny
SKP
Stacja Kontroli Pojazdów

Edukacja
Terminarz szkolny
Plan lekcji
Matura
Egzamin zawodowy
Pedagog
Stypendia
Szkolne koła
CARITAS
Historyczne
Informatyczne
Konstrukcyjne
Lingwistyczne
Matematyczne
PCK
Przyrodnicze
Teatralne
Gazetka szkolna
Sport
Zdrowy styl życia
SKS
Wiadomości sportowe
Biblioteka
Biblioteka online
Godziny otwarcia
Regulamin
Nowości
Czasopisma
Informacje
Konkursy
Organizowane konkursy
Olimpiady przedmiotowe
Nasi laureaci
Absolwenci
Absolwenci
Inne
Galeria foto
Galeria - Obchody 50-lecia
Wycieczka po naszej szkole
III Orszak Trzech Króli
II Orszak Trzech Króli
I Orszak Trzech Króli
Linki
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nowi mistrzowie

  Nasi panowie na łasińskim orliku rozegrali turniej klasowy o mistrzostwo szkoły w piłce nożnej. po 10 meczach w systemie 2x7,5 wyłoniono nowych mistrzów: to klasa III ZSZ z pięcioma zwycięstwami na koncie. Drugie miejsce zajęła drużyna składająca się z uczniów klas drugich ZSZ,T,LO. Na trzecim miejscu znalazła się klasa IV T. W turnieju strzelono łącznie 48 bramek, z czego 8 należy do Łukasza Biernata, który został najlepszym strzelcem turnieju. Wybrano również najlepszą szóstkę: Tomasz Jakimcio, Michał Prokopczyk, Patryk Falkowski, Kamil Brzustowski, Bronisław Falkowski i Jakub Sylwestrzuk. Gratulujemy!
Galeria >>>

admin październik 09 2017 18:51:24 0 ˇ 40
Spotkanie promujące czytelnistwo

  Z racji tego, że październik został ogłoszony Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych, w środę (4.10) na dużej przerwie, w naszej bibliotece odbyło się spotkanie promujące czytelnictwo. Nauczycielka języka polskiego, pani Magdalena Borkowska zachęcała nas do przeczytania powieści autorstwa Williama Styrona pt. „Wybór Zofii”. Książka znajduje się w zasobach naszej biblioteki i oczywiście można ją wypożyczyć  Zachęcamy również do sięgnięcia po inne pozycje. W październiku do wypożyczonych książek można dodatkowo otrzymać zakładkę. Serdecznie zapraszamy!

admin październik 08 2017 19:08:29 0 ˇ 36
Nasze panie dały radę!

  W XXXVI Międzynarodowych Biegach im. Bronisława Malinowskiego pobiegły trzy nasze uczennice. Angelika Zielińska pobiegła w kategorii juniorki młodsze na dystansie 1500 metrów. W kategorii juniorki startowały Aleksandra Maksim i Paulina Anna Maria Skrzypek. Ola zajęła 8 miejsce, a Paulina 5, więc do domu Paulina wróciła z nagrodą w postaci bonu na zakupy do jednego z grudziądzkich marketów. Panie otrzymały również pamiątkowe medale i koszulki. Gratulujemy!!!

admin październik 03 2017 16:48:41 0 ˇ 34
Nowi mistrzowie

  Sport to zdrowie, więc i my do sportu zachęcamy. W Mistrzostwach Szkoły w Indywidualnych Biegach Przełajowych mierzyli się chłopcy i dziewczęta. Wśród pań najszybsza była Pietkiewicz Agata, za nią Paulina Anna Maria Skrzypek i Aleksandra Maksim. Pierwsza trójka chłopców to: Patryk Kruczkowski, Sebastian Szałkowski i Krystian Tyburski. Gratulujemy!!!!

admin październik 01 2017 21:12:00 0 ˇ 31
Europejski Dzień Języków

  26 września obchodziliśmy Europejski Dzień Języków. W związku z tym w naszej szkole odbyły się PODCHODY JĘZYKOWE, w których brali udział nasi uczniowi. Zabawa była przednia a jej uczestnicy mieli do wykonania 6 zadań związanymi z językami obcymi. Zwycięzcami naszej zabawy zostali Kinga Topolewska, Dawid Badziąg z klasy III Technikum oraz Sylwia Rutkowska, Izabella Sonnenfeld i Wiktoria Dziarska z klasy I Technikum. Poza podchodami odbył się także FACEBOOKOWY konkurs wiedzy, w którym zwycięzcami zostały Sandra Matlińska z II LO oraz Sylwia Rutkowska z klasy I Technikum. Podsumowanie całego Europejskiego Dnia Języków miało miejsce na apelu szkolnym, podczas którego ogłoszono wyniki konkursów i wręczono pamiątkowe dyplomy z upominkami.
Na apelu uczniowie mogli także obejrzeć prezentację multimedialną dotyczącą Europejskiego Dnia Języków zakończoną kolejnym konkursem, tym razem muzycznym. Poniżej, specjalnie dla Was, prezentujemy kilka fotek.


admin wrzesień 27 2017 22:43:29 0 ˇ 36
Pomagamy pomagać

  W niedzielę 24 września 2017 roku Caritas Diecezji Toruńskiej tradycyjnie przeprowadziła jesienną zbiórkę pieniędzy na statutowe działania na rzecz potrzebujących pomocy, m. in. przygotowywanie posiłków w jadłodajniach, prowadzenie burs dla młodzieży czy opiekę nad ubogimi rodzinami. Członkowie Szkolnego Koła Caritas działającego w łasińskim Jagiellończyku razem z miejscową parafią p.w. św. Katarzyny wzięli udział w kweście na rzecz potrzebujących. Młodzież też umie pomagać!

admin wrzesień 25 2017 22:10:00 0 ˇ 37
Posprzątaliśmy świat..

 a konkretnie tereny warsztatów szkolnych, boiska szkolnego i miejskiego. Za udział w corocznej akcji "Sprzątanie świata" dziękujemy klasom III ZSZ i I T. Oby za rok było czyściej smiley

admin wrzesień 23 2017 18:11:00 0 ˇ 38
Pierwszy pobór za nami

  Wrześniowy, pierwszy w tym roku szkolnym pobór krwi odbył się 14 września. 29 osób zdecydowało się podzielić tym najcenniejszym darem. Ostatecznie względy zdrowotne pozwoliły 28 osobom na utoczenie krwi. W poprzednim poborze, lipcowym, krew oddało 26 dawców. Wszystkim ogromnie dziękujemy!

admin wrzesień 20 2017 18:18:00 0 ˇ 34
Historia Hymnu Polskiego

  Z okazji 220 rocznicy powstania Mazurka Dąbrowskiego Koło Historyczne zorganizowało wystawkę poświęconą historii hymnu narodowego. Wystawka ma na celu propagowanie zasad wychowania patriotycznego, wpajanie szacunku dla symboli narodowych i tradycji. W tym czasie na zajęciach historii i wiedzy o społeczeństwie prowadzone są lekcje poświęcone tematyce historii hymnu narodowego i polskim symbolom narodowym.

admin wrzesień 16 2017 19:18:00 0 ˇ 57
Święto nas wszystkich
Jak co roku świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Cieszymy się z kolejnego roku spędzonego w naszym "Jagiellończyku": dziękujemy uczniom, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły, bo razem tworzymy atmosferę tej szkoły. Pierwszoklasiści ślubowali godnie reprezentować "Kazika", drugoklasiści "przejęli" sztandar szkoły, a Szkolny Teatr "Galimatias" dostarczył rozrywki, bo humor jest niezbędny, by po latach z uśmiechem wspominać szkolne czasy. Gośćmi naszej uroczystości byli m.in. pp.Marek Szczepanowski, Wicestarosta Powiatu, oraz Krzysztof Klonowski, Przewodniczący Rady Powiatu.
admin wrzesień 16 2017 18:14:00 0 ˇ 14
Czytamy

  Także i u nas, w ramach 7 Narodowego Czytania, czytaliśmy "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego. Ten jeden z najważniejszych polskich dramatów, zrodzony z obserwacji artysty poczynionych podczas bronowickiego wesela Lucjana Rydla, to znakomita, choć bolesna, analiza ówczesnych stosunków społecznych. Dziś, po ponad stu latach, śmiało można mówić, że "Wesele" okazało się dziełem uniwersalnym, a wiele fragmentów tekstu stało się przysłowiami i do dziś powszechnie używanymi zwrotami języka polskiego.Mamy nadzieję, że dzięki akcji "Wesele" stanie się także lekturą, której na pewno nie ominiecie.

admin wrzesień 10 2017 19:39:04 0 ˇ 67
Strona 3 z 68 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Starostwo Powiatowe
w Grudziądzu
Miasto i Gmina
Łasin

Klub Historyczny
im. Armii Krajowej


Europejski Fundusz Społeczny

Projekty unijne zrealizowane
System Ewaluacji Oświaty

     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Wycieczka po szkole