GIMNAZJALIŚCI
Kierunki kształcenia
Podania do szkół
Szkoła
Kontakt
Historia
Patron
Organy szkoły
Prawo szkolne
Samorząd szkolny
Przetarg ustny
SKP
Stacja Kontroli Pojazdów

Edukacja
Terminarz szkolny
Plan lekcji
Matura
Egzamin zawodowy
Pedagog
Stypendia
Szkolne koła
CARITAS
Historyczne
Informatyczne
Konstrukcyjne
Lingwistyczne
Matematyczne
PCK
Przyrodnicze
Teatralne
Gazetka szkolna
Sport
Zdrowy styl życia
SKS
Wiadomości sportowe
Biblioteka
Biblioteka online
Godziny otwarcia
Regulamin
Nowości
Czasopisma
Informacje
Konkursy
Organizowane konkursy
Olimpiady przedmiotowe
Nasi laureaci
Absolwenci
Absolwenci
Inne
Galeria foto
Galeria - Obchody 50-lecia
Wycieczka po naszej szkole
III Orszak Trzech Króli
II Orszak Trzech Króli
I Orszak Trzech Króli
Linki
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Kolejna akcja "Bezpieczny Pojazd"

  W dniu 03 czerwca 2017 roku w godzinach od 8:00 do 13:00 zapraszamy do Warsztatów Szkolnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie ul. M.C. Skłodowskiej 14 na kolejną edycję akcji „Bezpieczny Pojazd”
Podczas tej akcji będziemy bezpłatnie sprawdzać stan techniczny pojazdów przed nadchodzącymi wakacjami, a w szczególności: układ zawieszenia, układ hamulcowy, układ kierowniczy, ustawienie świateł.
Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

admin maj 29 2017 19:51:00 0 ˇ 101
Zbiórka makulatury

  Biblioteka szkolna zakończyła zbiórkę makulatury w obecnym roku szkolnym. Akcja odbywa się już kolejny raz. W tym roku zebraliśmy ponad 1 tonę makulatury. Cała społeczność szkolna włączyła się w naszą zbiórkę. Szczególne podziękowania należą się klasie IV T za zebranie największej ilości makulatury. Zebrany papier przekazaliśmy do International Paper w Kwidzynie podczas VIII Biegu Papiernika. Za zużyty papier otrzymaliśmy ryzy nowego papieru (1 ryza za 20 kg makulatury). W załadunku makulatury pomogła klasa I ZSZ. Wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły już teraz zapraszamy do udziału w następnej zbiórce w przyszłym roku szkolnym.

admin maj 29 2017 19:21:39 0 ˇ 96
Zmagania gimnazjalistów w "Jagiellończyku"

  Piąty już raz zorganizowaliśmy Powiatowy Turniej Pierwszej Pomocy. W tym roku wzięło w nim udział 7 trzyosobowych drużyn z okolicznych gimnazjów. Do pokonania mieli 7 stacji, na których musieli wykazać się umiejętnościami niezbędnymi, by udzielić pierwszej pomocy osobom poszkodowanym w różnych sytuacjach, np.: podczas zakrztuszenia gumą, krwawienia z nosa, omdlenia, epilepsji, ran kłutych lub ciętych. W zestawie znalazły się również stacja "relaks" oraz stacja z testem do rozwiązania. Zwyciężyła drużyna z Zespołu Szkół w Grucie. II miejsce zajął Zespół Szkół Publicznych w Łasinie- drużyna A, a III - Gimnazjum nr 2 w Jankowicach. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, bo w zasadzie wygrywa każdy, kto pomocy udzielić potrafi.
Turniej odbywa się pod patronatem Starosty Grudziądzkiego, który jest fundatorem nagrody głównej. Współorganizatorem zawodów jest Oddział Rejonowy PCK w Grudziądzu.

Galeria >>>

admin maj 29 2017 19:16:24 0 ˇ 93
Drogocenny dar
Prawie 11 litrów krwi oddali honorowi dawcy z Łasina i okolic podczas majowego poboru, który tradycyjnie miał miejsce w przed budynkiem naszej szkoły. Wszystkim dawcom - serdecznie dziękujemy!
admin maj 29 2017 19:15:01 0 ˇ 92
Ekologiczni górą

Kinga Topolewska i Piotr Kosiarek 25 maja walczyli o zwycięstwo w kolejnym, ostatecznym etapie Konkursu Ekologicznego w Toruniu. Kinga pokonała wszystkich uczestników z naszego województwa: zajęła pierwsze miejsce! Gratulujemy! Rozdanie nagród nastąpi na uroczystej gali 6 czerwca w Toruniu.

admin maj 25 2017 21:05:00 0 ˇ 90
Finaliści konkursu BHP

23 maja 2017 r. w Centrum Kształcenia Praktycznego w Grudziądzu odbył się XVI Finał Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Prawie Pracy, Przepisach i Zasadach BHP, pod patronatem Państwowej Inspekcji Pracy - Okręgowego Inspektoratu Pracy w Bydgoszczy. Celem konkursu jest popularyzowanie wśród młodzieży wiedzy z zakresu prawa pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy.
Do ścisłego finału konkursu zakwalifikowało się 21 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z Grudziądza, Chełmna, Brodnicy, Wąbrzeźna, Świecia i Łasina. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Sandra Sokolnicka i Daria Rutyna. Laureatką konkursu została Sandra Sokolnicka, która odebrała główną nagrodę z rąk Prezydenta Grudziądza, pana Robert Malinowskiego. Daria Rutyna uplasowała się w drugiej dziesiątce. Uczennice przygotowywały się do konkursu pod kierunkiem pana Zbigniewa Barańskiego. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach konkursu.

admin maj 24 2017 20:47:39 0 ˇ 78
Smacznie i zdrowo

Patrycja Januszewska i Marta Ficek z III ZSZ wygrały konkurs kulinarny "Samo zdrowie podczas IV Majówki z Alfą PCK w Grudziądzu. Nasze panny przygotowały mniamuśną sałatkę warzywną i przepyszny chłodnik wiosenny. Z Grudziądza wróciły z elektrycznymi wyciskarkami do owoców. Pycha!smiley
admin maj 17 2017 22:22:11 0 ˇ 70
Biblioteka moich marzeń
admin maj 14 2017 20:35:07 0 ˇ 65
Drodzy Maturzyści!

Przed Wami trudny okres. Już dziś zaczęły się egzaminy maturalne.
Przypominamy procedury maturalne:
Każdy zdający ma obowiązek stawić się na egzamin :
1. 30 minut przed rozpoczęciem właściwej części egzaminu;
2. posiadać przy sobie aktualny dowód tożsamości ( ze zdjęciem), np. dowód osobisty lub legitymację szkolną.
Prosimy o przyniesienie ze sobą długopisu/pióra z czarnym tuszem/atramentem oraz przyborów pomocniczych (zgodnie z komunikatem dyrektora OKE- zamieszczonym na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej - www.cke.edu.pl i na tablicy ogłoszeń w szkole).
Przypominamy, że podpis na liście obecności jest jednocześnie potwierdzeniem poprawności Waszego nr PESEL.
Proszę o uważne sprawdzanie szczegółowych harmonogramów egzaminów ustnych znajdujących się w gablocie na pierwszym piętrze.
Poniżej szkolny harmonogram egzaminów maturalnych.
Trzymamy za Was kciuki!


Harmonogram egzaminu maturalnego>>>


admin maj 04 2017 19:10:00 0 ˇ 68
Już absolwentki, a nadal zbierają laury

Tuż przed ukończeniem szkoły dwie nasze panie wzięły udział w konkursie "Biblioteka moich marzeń" zorganizowanym przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, którego istotą było napisanie pracy na ww. temat. Pierwsze miejsce w kategorii praca naukowa zajęła Natalia Barańska. W konkursie wyróżnienie otrzymała także druga nasza uczestniczka - Tamara Mądzielewska. Ogromne gratulacje!!! Cudowne zakończenie cudownego pobyty w "Jagiellończyku" smiley
PS Chętni do zajęcia miejsca Natalii i Tamary w konkursowych zmaganiach proszeni są o kontakt z nauczycielami poszczególnych przedmiotów smileysmileysmiley

admin maj 04 2017 18:15:00 0 ˇ 72
Pożegnanie maturzystów

W piątek 28 kwietnia nadszedł czas rozstać się z naszymi najstarszymi koleżankami i kolegami. Maturzyści ukończyli swoją naukę w Jagiellończyku. Teraz już tylko matura.
Nie obyło się bez nagród, pochwał itd. Warto wspomnieć, iż świadectwo ukończenia szkoły z wyróżnieniem otrzymali: Natalia Barańska ( średnia ocen 5,47), Tamara Mądzielewska ( średnia ocen 5,42) i Bartosz Broda ( średnia ocen 5,05). Wysokie średnie uzyskały także Kasia Brzozowska i Weronika Benedyczak. Rodzice tychże uczniów otrzymali listy gratulacyjne.
W klasie IV Technikum również same sukcesy ,świadectwo ukończenia szkoły z wyróżnieniem otrzymali: Aleksandra Sosnowska (średnia ocen 5,04), Małgorzata Wydrzyńska (5,04), Sandra Sokolnicka (4,95), Sebastian Skrzypek (4,91), Agnieszka Malinowska (4,78) i Joanna Wojtowicz (4,78).
Dyplomy i nagrody wręczył Vicestarosta Powiatu Grudziądzkiego Pan Marek Szczepanowski wraz z wychowawcami w/w klas tj.: Panią Urszulą Jelińską i Panem Michałem Rymackim.
Panie i Panowie z klasy III Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych mozolny trud nauki również mają za sobą. Opiekunem tej klasy była Pani Ilona Herzberg.

Wszystkim gratulujemy i życzymy połamania piór na maturze.
Galeria >>>

admin maj 02 2017 21:30:00 0 ˇ 81
Strona 3 z 66 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Starostwo Powiatowe
w Grudziądzu
Miasto i Gmina
Łasin

Klub Historyczny
im. Armii Krajowej


Europejski Fundusz Społeczny

Projekty unijne zrealizowane
System Ewaluacji Oświaty

     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Wycieczka po szkole