GIMNAZJALIŚCI
Kierunki kształcenia
Podania do szkół
Szkoła
Kontakt
Historia
Patron
Organy szkoły
Prawo szkolne
Samorząd szkolny
Przetarg ustny
SKP
Stacja Kontroli Pojazdów

Edukacja
Terminarz szkolny
Plan lekcji
Matura
Egzamin zawodowy
Pedagog
Stypendia
Szkolne koła
CARITAS
Historyczne
Informatyczne
Konstrukcyjne
Lingwistyczne
Matematyczne
PCK
Przyrodnicze
Teatralne
Gazetka szkolna
Sport
Zdrowy styl życia
SKS
Wiadomości sportowe
Biblioteka
Biblioteka online
Godziny otwarcia
Regulamin
Nowości
Czasopisma
Informacje
Konkursy
Organizowane konkursy
Olimpiady przedmiotowe
Nasi laureaci
Absolwenci
Absolwenci
Inne
Galeria foto
Galeria - Obchody 50-lecia
Wycieczka po naszej szkole
III Orszak Trzech Króli
II Orszak Trzech Króli
I Orszak Trzech Króli
Linki
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Finaliści konkursu BHP

23 maja 2017 r. w Centrum Kształcenia Praktycznego w Grudziądzu odbył się XVI Finał Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Prawie Pracy, Przepisach i Zasadach BHP, pod patronatem Państwowej Inspekcji Pracy - Okręgowego Inspektoratu Pracy w Bydgoszczy. Celem konkursu jest popularyzowanie wśród młodzieży wiedzy z zakresu prawa pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy.
Do ścisłego finału konkursu zakwalifikowało się 21 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z Grudziądza, Chełmna, Brodnicy, Wąbrzeźna, Świecia i Łasina. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Sandra Sokolnicka i Daria Rutyna. Laureatką konkursu została Sandra Sokolnicka, która odebrała główną nagrodę z rąk Prezydenta Grudziądza, pana Robert Malinowskiego. Daria Rutyna uplasowała się w drugiej dziesiątce. Uczennice przygotowywały się do konkursu pod kierunkiem pana Zbigniewa Barańskiego. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach konkursu.

admin maj 24 2017 20:47:39 0 ˇ 52
Smacznie i zdrowo

Patrycja Januszewska i Marta Ficek z III ZSZ wygrały konkurs kulinarny "Samo zdrowie podczas IV Majówki z Alfą PCK w Grudziądzu. Nasze panny przygotowały mniamuśną sałatkę warzywną i przepyszny chłodnik wiosenny. Z Grudziądza wróciły z elektrycznymi wyciskarkami do owoców. Pycha!smiley
admin maj 17 2017 22:22:11 0 ˇ 48
Biblioteka moich marzeń
admin maj 14 2017 20:35:07 0 ˇ 45
Drodzy Maturzyści!

Przed Wami trudny okres. Już dziś zaczęły się egzaminy maturalne.
Przypominamy procedury maturalne:
Każdy zdający ma obowiązek stawić się na egzamin :
1. 30 minut przed rozpoczęciem właściwej części egzaminu;
2. posiadać przy sobie aktualny dowód tożsamości ( ze zdjęciem), np. dowód osobisty lub legitymację szkolną.
Prosimy o przyniesienie ze sobą długopisu/pióra z czarnym tuszem/atramentem oraz przyborów pomocniczych (zgodnie z komunikatem dyrektora OKE- zamieszczonym na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej - www.cke.edu.pl i na tablicy ogłoszeń w szkole).
Przypominamy, że podpis na liście obecności jest jednocześnie potwierdzeniem poprawności Waszego nr PESEL.
Proszę o uważne sprawdzanie szczegółowych harmonogramów egzaminów ustnych znajdujących się w gablocie na pierwszym piętrze.
Poniżej szkolny harmonogram egzaminów maturalnych.
Trzymamy za Was kciuki!


Harmonogram egzaminu maturalnego>>>


admin maj 04 2017 19:10:00 0 ˇ 50
Już absolwentki, a nadal zbierają laury

Tuż przed ukończeniem szkoły dwie nasze panie wzięły udział w konkursie "Biblioteka moich marzeń" zorganizowanym przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, którego istotą było napisanie pracy na ww. temat. Pierwsze miejsce w kategorii praca naukowa zajęła Natalia Barańska. W konkursie wyróżnienie otrzymała także druga nasza uczestniczka - Tamara Mądzielewska. Ogromne gratulacje!!! Cudowne zakończenie cudownego pobyty w "Jagiellończyku" smiley
PS Chętni do zajęcia miejsca Natalii i Tamary w konkursowych zmaganiach proszeni są o kontakt z nauczycielami poszczególnych przedmiotów smileysmileysmiley

admin maj 04 2017 18:15:00 0 ˇ 49
Pożegnanie maturzystów

W piątek 28 kwietnia nadszedł czas rozstać się z naszymi najstarszymi koleżankami i kolegami. Maturzyści ukończyli swoją naukę w Jagiellończyku. Teraz już tylko matura.
Nie obyło się bez nagród, pochwał itd. Warto wspomnieć, iż świadectwo ukończenia szkoły z wyróżnieniem otrzymali: Natalia Barańska ( średnia ocen 5,47), Tamara Mądzielewska ( średnia ocen 5,42) i Bartosz Broda ( średnia ocen 5,05). Wysokie średnie uzyskały także Kasia Brzozowska i Weronika Benedyczak. Rodzice tychże uczniów otrzymali listy gratulacyjne.
W klasie IV Technikum również same sukcesy ,świadectwo ukończenia szkoły z wyróżnieniem otrzymali: Aleksandra Sosnowska (średnia ocen 5,04), Małgorzata Wydrzyńska (5,04), Sandra Sokolnicka (4,95), Sebastian Skrzypek (4,91), Agnieszka Malinowska (4,78) i Joanna Wojtowicz (4,78).
Dyplomy i nagrody wręczył Vicestarosta Powiatu Grudziądzkiego Pan Marek Szczepanowski wraz z wychowawcami w/w klas tj.: Panią Urszulą Jelińską i Panem Michałem Rymackim.
Panie i Panowie z klasy III Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych mozolny trud nauki również mają za sobą. Opiekunem tej klasy była Pani Ilona Herzberg.

Wszystkim gratulujemy i życzymy połamania piór na maturze.
Galeria >>>

admin maj 02 2017 21:30:00 0 ˇ 59
Następny start naszego mistrza długich biegów

W dniu 1 maja 2017r. uczeń naszej szkoły Patryk Kruczkowski wystartował po raz pierwszy w półmaratonie tj. dystans 21km 97m, im. Bronisława Malinowskiego. Bieg odbył się na trasie Grudziądz - Rulewo, który zorganizowano już 5. raz z rzędu. Trasa była bardzo ciekawa, biegacze ruszyli ze stadionu Olimpii Grudziądz, później przebiegli przez stare miasto, most, Dragacz, Grupę i dotarli na metę w Rulewie.
Cel podstawowy Patyka został zrealizowany, przebiegł w dobrym tempie, a co najważniejsze wygrał swoją kategorię wiekową. Uzyskał czas 1h 26min 30sek. Wynik bardzo wartościowy, na dobrym poziomie sportowym. W ogólnej klasyfikacji znalazł się również na wysokim 24. miejscu. Należy nadmienić, że w biegu tym starowało 705 biegaczy.
Gratulacje i podziękowania dla Patryka.

admin maj 02 2017 21:20:00 0 ˇ 48
IX Ogólnopolska Olimpiada "Myśli Jana Pawła II"

W czwartek 27 kwietnia 2017 roku w gmachu X Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Banacha w Toruniu odbył się etap wojewódzki IX Olimpiady Myśli Jana Pawła II. Naszą Szkołę reprezentowały: Aleksandra Sosnowska, Agnieszka Malinowska i Milena Stec. Po zmaganiach z konkursowym testem dotyczącym nauczania św. Jana Pawła II o Maryi i długim podliczaniu zdobytych punktów przez komisję konkursową ogłoszono wyniki. Nasza uczennica Milena Stec z dużą przewagą zajęła pierwsze miejsce i odebrała z rąk pani Marii Mazurkiewicz, Kujawsko-Pomorskiego Wicekuratora Oświaty gratulacje oraz nagrody rzeczowe. Zwycięstwo w etapie wojewódzkim oznacza dla Mileny, że w dniu 12 czerwca br. weźmie udział w Sokółce w finale ogólnopolskim Olimpiady. Milenie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

admin kwiecień 28 2017 18:14:00 0 ˇ 73
Pamiętamy...

W 74. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim uczniowie klasy I Technikum I LO uczestniczyli w akcji "Żonkil" zorganizowanej przez Bibliotekę Publiczną w Łasinie. Biblioteka zaprezentowała film pt."Nie było nadziei". Czytano również teksty dotyczące powstania oraz fragment utworu Juliana Tuwima "My, Żydzi polscy". Młodzież tworzyła także projekty pomnika upamiętniającego te wydarzenia.

admin kwiecień 22 2017 19:14:00 0 ˇ 82
Kolejny, trzeci z rzędu sukces....

Kolejny, trzeci z rzędu sukces Natalii Barańskiej! Uczennica III klasy Liceum Ogólnokształcącego po raz trzeci wzięła udział w Konkursie Wiedzy o Społeczeństwie organizowanym przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i po raz trzeci zajęła pierwsze miejsce! W tym roku napisała pracę nt. " Imigranci w Europie – szansa i zagrożenia dla Polski" i zdeklasowała 15 pozostałych laureatów konkursu! Patronat honorowy nad konkursem objął Urząd Do Spraw Cudzoziemców. Podczas uroczystości rozstrzygnięcia konkursu obecny był pan Tomasz Cytrynowicz – przedstawiciel Urzędu, i pani dr Joanna Janiszewska, którzy wygłosili wykłady o migracjach i uchodźcach na świecie.

admin kwiecień 11 2017 19:17:00 0 ˇ 79
"Młodzież zapobiega pożarom"

Trzy uczennice: Magdalena Sitarz, Aleksandra Sosnowska i Agnieszka Malinowska reprezentowały Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie w finale powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Turniej przebiegał dwuetapowo: najpierw w formie pisemnej, a następnie ustnej, przy czym część pisemna stanowiła awans do etapu ustnego.Tu mierzyła się piątka najlepszych, wśród nich Magda i Aleksandra. Chociaż panie znalazły się poza pierwszą trójką, ogromne gratulacje!

admin kwiecień 09 2017 21:04:00 0 ˇ 95
Strona 2 z 65 < 1 2 3 4 5 > >>
Starostwo Powiatowe
w Grudziądzu
Miasto i Gmina
Łasin

Klub Historyczny
im. Armii Krajowej


Europejski Fundusz Społeczny

Projekty unijne zrealizowane
System Ewaluacji Oświaty

     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Wycieczka po szkole