GIMNAZJALIŚCI
Kierunki kształcenia
Podania do szkół
Szkoła
Kontakt
Historia
Patron
Organy szkoły
Prawo szkolne
Samorząd szkolny
Przetarg ustny
SKP
Stacja Kontroli Pojazdów

Edukacja
Terminarz szkolny
Plan lekcji
Matura
Egzamin zawodowy
Pedagog
Stypendia
Szkolne koła
CARITAS
Historyczne
Informatyczne
Konstrukcyjne
Lingwistyczne
Matematyczne
PCK
Przyrodnicze
Teatralne
Gazetka szkolna
Sport
Zdrowy styl życia
SKS
Wiadomości sportowe
Biblioteka
Biblioteka online
Godziny otwarcia
Regulamin
Nowości
Czasopisma
Informacje
Konkursy
Organizowane konkursy
Olimpiady przedmiotowe
Nasi laureaci
Absolwenci
Absolwenci
Inne
Galeria foto
Galeria - Obchody 50-lecia
Wycieczka po naszej szkole
III Orszak Trzech Króli
II Orszak Trzech Króli
I Orszak Trzech Króli
Linki
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Pierwszy pobór za nami

  Wrześniowy, pierwszy w tym roku szkolnym pobór krwi odbył się 14 września. 29 osób zdecydowało się podzielić tym najcenniejszym darem. Ostatecznie względy zdrowotne pozwoliły 28 osobom na utoczenie krwi. W poprzednim poborze, lipcowym, krew oddało 26 dawców. Wszystkim ogromnie dziękujemy!

admin wrzesień 20 2017 18:18:00 0 ˇ 19
Historia Hymnu Polskiego

  Z okazji 220 rocznicy powstania Mazurka Dąbrowskiego Koło Historyczne zorganizowało wystawkę poświęconą historii hymnu narodowego. Wystawka ma na celu propagowanie zasad wychowania patriotycznego, wpajanie szacunku dla symboli narodowych i tradycji. W tym czasie na zajęciach historii i wiedzy o społeczeństwie prowadzone są lekcje poświęcone tematyce historii hymnu narodowego i polskim symbolom narodowym.

admin wrzesień 16 2017 19:18:00 0 ˇ 29
Święto nas wszystkich
Jak co roku świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Cieszymy się z kolejnego roku spędzonego w naszym "Jagiellończyku": dziękujemy uczniom, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły, bo razem tworzymy atmosferę tej szkoły. Pierwszoklasiści ślubowali godnie reprezentować "Kazika", drugoklasiści "przejęli" sztandar szkoły, a Szkolny Teatr "Galimatias" dostarczył rozrywki, bo humor jest niezbędny, by po latach z uśmiechem wspominać szkolne czasy. Gośćmi naszej uroczystości byli m.in. pp.Marek Szczepanowski, Wicestarosta Powiatu, oraz Krzysztof Klonowski, Przewodniczący Rady Powiatu.
admin wrzesień 16 2017 18:14:00 0 ˇ 0
Czytamy

  Także i u nas, w ramach 7 Narodowego Czytania, czytaliśmy "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego. Ten jeden z najważniejszych polskich dramatów, zrodzony z obserwacji artysty poczynionych podczas bronowickiego wesela Lucjana Rydla, to znakomita, choć bolesna, analiza ówczesnych stosunków społecznych. Dziś, po ponad stu latach, śmiało można mówić, że "Wesele" okazało się dziełem uniwersalnym, a wiele fragmentów tekstu stało się przysłowiami i do dziś powszechnie używanymi zwrotami języka polskiego.Mamy nadzieję, że dzięki akcji "Wesele" stanie się także lekturą, której na pewno nie ominiecie.

admin wrzesień 10 2017 19:39:04 0 ˇ 49
I się zaczęło!

  Już po pierwszym dzwonku. Witamy serdecznie po dwumiesięcznej przerwie. Szczególnie gorąco - naszych pierwszoklasistów Szkoły Branżowej i Technikum. Na dobry początek - dla naszej rozrywki (i nie tylko smiley) przywędrowały do szkoły piłki do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej otrzymane z funduszy europejskich w ramach projektu analizującego dalsze losy absolwentów. Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 obecni byli przedstawiciele organu prowadzącego: Wicestarosta Grudziądzki, pan Marek Szczepanowski i Przewodniczący Rady Powiatu, pan Krzysztof Klonowski. Oby nam się wiodło w tym roku! smiley

admin wrzesień 05 2017 19:31:00 0 ˇ 30
Wyniki matur powodem do zadowolenia
Zdawalność egzaminu maturalnego w 2017 roku
w powiatach województwa kujawsko-pomorskiego

admin czerwiec 30 2017 22:10:00 0 ˇ 83
Upragnione wakacje nadeszły…

  Zakończenie roku za nami. Jak zawsze nie obyło się bez lampasów, pochwał itp.
Uczniowie Jagiellończyka otrzymali aż 11 świadectw z wyróżnieniem.
Naszymi najlepszymi uczniami okazali się być:
• Kinga Topolewska ( średnia 5,33)
• Sandra Matlińska ( 5,1 )
• Natalia Szymańska (5,1)
• Laura Szymańska (5,03)
• Łukasz Dembek (4,94)
• Kamila Korzeniak (4,93)
• Dominika Rutyna (4,82)
• Dawid Badziąg (4,81)
• Natalia Sokolnicka (4,8)
• Karolina Frątczak (4,76)
• Kinga Podwalna (4,75)
Nagrody książkowe od Starosty Powiatu Grudziądzkiego, Dyrektora a także wychowawców z pewnością umilą ewentualne deszczowe dni wakacji.
Wszystkim gratulujemy.
Galeria >>>

admin czerwiec 28 2017 21:06:54 0 ˇ 85
Dzień Dziecka na sportowo

  Wprawdzie nasi uczniowie nie tacy mali, ale bawić lubi się każdy. A my postanowiliśmy zadbać o nasze zdrowie, a przy okazji - mieć niezłą zabawę. Obchody Szkolnego Dnia Sportu rozpoczęła prezentacja multimedialna nt. starożytnych i nowożytnych igrzysk olimpijskich. Potem - masa śmiechu, bowiem w konkursie sportowo-rekreacyjnym i skakaliśmy przez linkę, i rzucaliśmy piłką lekarską, i wykazywaliśmy się celnością rzutów, ale także musieliśmy ułożyć (i zaśpiewać!) piosenkę o własnej klasie, rozwiązać test wiedzy o sporcie oraz dopasować imiona nauczycieli i pracowników szkoły do ich nazwisk, a sale szkolne opatrzyć właściwym numerkiem (co wcale nie dla wszystkich było oczywiste smiley). 6 zadań dla każdej klasy z wychowawcą na czele. Konkurencję zmiotła klasa II Technikum i to ona zgarnęła puchar. Drugie miejsce zajęła II ZSZ, a trzecie - I LO.
Rozegrano także Turniej Piłki Siatkowej, który wygrała klasa łączona: II T/II ZSZ. Wszyscy chętni mogli również sprawdzić swą celność w strzelaniu z wiatrówki. Najcelniej trafiał Tymoteusz Gawenda, Paulina Skrzypek (II miejsce) i Kacper Mączkowski (III miejsce). Za pierwsze miejsca w każdej konkurencji zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Taki dzień to może być i co dzień! smiley
Galeria >>>

admin czerwiec 05 2017 20:28:56 0 ˇ 91
Udana Akcja "Bezpieczny Pojazd"

  W sobotę, 03 czerwca 2017 r. na terenie Stacji Diagnostycznej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie, odbyła się już kolejna edycja akcji „Bezpieczny pojazd”, mająca na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kierowcy mieli możliwość bezpłatnego sprawdzenia stanu technicznego swoich pojazdów. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Życzymy Wam bezpiecznej drogi.
Galeria >>>

admin czerwiec 04 2017 22:18:57 0 ˇ 94
Szczęśliwa siódemka

  Tyle medali przywieźli nasi uczniowie z VIII Wojewódzkiego Wiosennego Mityngu Lekkoatletycznego Szkół Ponadgimnazjalnych w Jabłonowie Pomorskim! Złoto wywalczyli: Marta Konecka w biegu na 400 m oraz Jakub Sylwestrzuk w pchnięciu kulą. Brązowe medale odebrali: Kamila Troczyńska w biegu na 800 m, Marta Konecka w biegu na 200 m, Tomek Jakimcio w pchnięciu kulą, Patryk Kruczkowski w biegu na 1500 m oraz Jakub Sylwestrzuk w skoku wzwyż. W zawodach wystartowali również: Paulina Anna Maria Skrzypek w biegu na 1500 m,Kamil Kachel w rzucie oszczepem oraz Michał Prokopczyk w biegu krótkim na 100 m.
Chociaż nie wszyscy stanęli na podium, wszyscy spisali się na medal! smiley
Galeria >>>

admin czerwiec 04 2017 21:44:40 0 ˇ 98
Jak nie czytam, jak czytam!

  Według badań 63% Polaków nie czyta w ciągu roku ani jednej książki.
Badania obejmują jednak osoby powyżej 15 roku życia.
Młodzież czyta znacznie więcej, więc stwierdziliśmy, że może nauczyć czegoś dorosłych, manifestując to, co dla nich naturalne – czytanie.
Nasza biblioteka kolejny raz włączyła się w ogólnopolską akcję bicia rekordu liczby osób czytających w jednym czasie. Bibliotekarki rozwiesiły plakaty promujące akcję i przygotowały pomieszczenia biblioteczne do wizyty uczniów. O godz. 10.00 nadciągnęły do biblioteki mniejsze i większe grupy uczniów i nauczycieli. Po wybraniu książek i wygodnego miejsca do czytania, wszyscy zagłębiliśmy się w lekturze.
Galeria >>>

admin czerwiec 04 2017 21:44:01 0 ˇ 96
Strona 2 z 66 < 1 2 3 4 5 > >>
Starostwo Powiatowe
w Grudziądzu
Miasto i Gmina
Łasin

Klub Historyczny
im. Armii Krajowej


Europejski Fundusz Społeczny

Projekty unijne zrealizowane
System Ewaluacji Oświaty

     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Wycieczka po szkole