GIMNAZJALIŚCI

I Orszak Trzech Króli

Zapomniane hasło?
Dzień Dziecka na sportowo

Wprawdzie nasi uczniowie nie tacy mali, ale bawić lubi się każdy. A my postanowiliśmy zadbać o nasze zdrowie, a przy okazji - mieć niezłą zabawę. Obchody Szkolnego Dnia Sportu rozpoczęła prezentacja multimedialna nt. starożytnych i nowożytnych igrzysk olimpijskich. Potem - masa śmiechu, bowiem w konkursie sportowo-rekreacyjnym i skakaliśmy przez linkę, i rzucaliśmy piłką lekarską, i wykazywaliśmy się celnością rzutów, ale także musieliśmy ułożyć (i zaśpiewać!) piosenkę o własnej klasie, rozwiązać test wiedzy o sporcie oraz dopasować imiona nauczycieli i pracowników szkoły do ich nazwisk, a sale szkolne opatrzyć właściwym numerkiem (co wcale nie dla wszystkich było oczywiste smiley). 6 zadań dla każdej klasy z wychowawcą na czele. Konkurencję zmiotła klasa II Technikum i to ona zgarnęła puchar. Drugie miejsce zajęła II ZSZ, a trzecie - I LO.
Rozegrano także Turniej Piłki Siatkowej, który wygrała klasa łączona: II T/II ZSZ. Wszyscy chętni mogli również sprawdzić swą celność w strzelaniu z wiatrówki. Najcelniej trafiał Tymoteusz Gawenda, Paulina Skrzypek (II miejsce) i Kacper Mączkowski (III miejsce). Za pierwsze miejsca w każdej konkurencji zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Taki dzień to może być i co dzień! smiley
Galeria >>>

admin czerwiec 05 2017 20:28:56 0 ˇ 91
w Grudziądzu