GIMNAZJALIŚCI
Kierunki kształcenia
Podania do szkół
Szkoła
Kontakt
Historia
Patron
Organy szkoły
Prawo szkolne
Samorząd szkolny
Przetarg ustny
SKP
Stacja Kontroli Pojazdów

Edukacja
Terminarz szkolny
Plan lekcji
Matura
Egzamin zawodowy
Pedagog
Stypendia
Szkolne koła
CARITAS
Historyczne
Informatyczne
Konstrukcyjne
Lingwistyczne
Matematyczne
PCK
Przyrodnicze
Teatralne
Gazetka szkolna
Sport
Zdrowy styl życia
SKS
Wiadomości sportowe
Biblioteka
Biblioteka online
Godziny otwarcia
Regulamin
Nowości
Czasopisma
Informacje
Konkursy
Organizowane konkursy
Olimpiady przedmiotowe
Nasi laureaci
Absolwenci
Absolwenci
Inne
Galeria foto
Galeria - Obchody 50-lecia
Wycieczka po naszej szkole
III Orszak Trzech Króli
II Orszak Trzech Króli
I Orszak Trzech Króli
Linki
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Zebranie z rodzicami
admin listopad 18 2017 19:19:15 0 ˇ 4
Zaproszenie
admin listopad 14 2017 19:30:25 0 ˇ 8
Umiem wybierać

  Wzięliśmy udział w etapie szkolnym Ogólnopolskiego Konkursu o Prawie Wyborczym "Wybieram Wybory". Tematem konkursu były wybory samorządowe. Z niecierpliwością oczekujemy na wyniki smiley

admin listopad 14 2017 19:26:37 0 ˇ 8
Ku czci niepodległości

  Nasi uczniowie: Paulina Anna Maria Skrzypek, Aleksandra Maksim, Kamila Troczyńska, Kinga Topolewska, Natalia Gliniecka, Dawid Badziąg, Jakub Sylwestrzuk, Marcin Fabiński, Tymoteusz Gawęda, Marcin Ignasiak, Wojciech Ostrowski, Mateusz Ostrowski oraz nauczyciel wychowania fizycznego - p. Zbigniew Serocki wzięli udział w II Biegu Ulicznym z okazji Dnia Niepodległości. Trasa biegu to Park Miejski - Podmurna- Zamkowa- Kościelna- Rynek- 700-lecia- Park Miejski. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy znaczek - przypinkę, a po biegu ciepłą herbatę oraz ciastko. Organizatorem był Urząd Miasta i Gminy Łasin.

admin listopad 14 2017 19:08:49 0 ˇ 5
Wolność najważniejsza

  123 lata niewoli, upokorzeń, przelanej krwi, terroru i męki narodu polskiego... 123 lata marzeń o wolności... 11 listopada 1918 roku nadchodzi ta wyśniona, wymarzona, wyczekana niepodległość. W tym roku minęła 99 rocznica odzyskania niepodległości. Uczciliśmy ją podczas szkolnego apelu. Dziękujemy tym, którzy oddali za nią swoje życie i zdrowie!!!
"Wolność! ty najpierwsza z własności człowieka,
Bez której inne nikną i szczęście ucieka..."
(Adam Jerzy Czartoryski)


admin listopad 14 2017 18:31:19 0 ˇ 5
Dziękujemy za serce

  Wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę PCK w ramach corocznej Kampanii Walki z Głodem - ogromnie dziękujemy. Akcja wspiera dzieci i młodzież z rodzin najbardziej potrzebujących. Zebrana kwota w naszej szkole to 63,89 zł.

admin listopad 04 2017 19:16:00 0 ˇ 16
Kolejne spotkanie promujące czytelnictwo

  W środę (25.10) kolejny raz w naszej bibliotece odbyło się spotkanie w ramach akcji promującej czytelnictwo. Pan Bartosz Piórkowski, nauczyciel języka angielskiego, opowiadał o serii pt. „Czas honoru” Jarosława Sokoła. Dla niewtajemniczonych, jest to seria opowiadająca historię czwórki przyjaciół w czasach II wojny światowej. Książki zostały napisane na podstawie emitowanego na antenie TVP serialu. Zachęcamy do wypożyczania tych i innych pozycji! Biblioteka serdecznie zaprasza smiley

admin październik 30 2017 19:26:23 0 ˇ 16
Uwaga, ZUS
ZUS

  Chociaż tacy młodzi, a już spotkali się z ZUS-em smiley Spokojnie, to ZUS przyszedł do nas, a właściwie jego przedstawicielka, pani Maria Kur, która zaprezentowała naszej młodzieży informacje nt. świadczeń emerytalnych, rentowych, wypadkowych oraz przybliżyła sposób i celowość funkcjonowania Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wprawdzie wiek emerytalny daleko przed nimi, ale dorosłe życie - tuż za progiem, a wraz z nim - pierwsza praca, dobrze więc już dziś wiedzieć, jak system działa.

admin październik 24 2017 21:55:55 0 ˇ 19
IV Bieg pod Górkę

  Na malowniczej trasie biegnącej w dolinie Osy z licznymi podbiegami i zbiegami odbył się IV Bieg pod Górkę, czyli bieg przełajowy na dystansie 10,4 km. Nie mogło w nim zabraknąć naszych zapaleńców: nauczyciela wychowania fizycznego, pana Zbigniewa Serockiego i ucznia Patryka Kruczkowskiego. Młodszy zajął 2. miejsce w swojej kategorii wiekowej i 16 w klasyfikacji generalnej, starszy - wygrał w swojej i zajął 19. w klasyfikacji generalnej. Panowie spisali się na medal smiley Gratulujemy!

admin październik 24 2017 21:30:00 0 ˇ 20
Udana Akcja "Bezpieczny Pojazd"

  W sobotę, 21 października 2017 r., na terenie Stacji Diagnostycznej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie, odbyła się druga w tym roku akcja „Bezpieczny pojazd”, mająca na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kierowcy mieli możliwość bezpłatnego sprawdzenia stanu technicznego swoich pojazdów przed sezonem zimowym. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Życzymy Wam bezpiecznej drogi.
Galeria >>>

admin październik 22 2017 21:05:48 0 ˇ 30
Kolejna akcja "Bezpieczny Pojazd"

  W dniu 21 października 2017 roku w godzinach od 8:00 do 13:00 zapraszamy do Warsztatów Szkolnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie ul. M.C. Skłodowskiej 14 na kolejną edycję akcji „Bezpieczny Pojazd” Podczas tej akcji będziemy bezpłatnie sprawdzać stan techniczny pojazdów przed nadchodzącym sezonem zimowym, a w szczególności: układ zawieszenia, układ hamulcowy, układ kierowniczy, ustawienie świateł.
Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

admin październik 17 2017 18:32:06 0 ˇ 27
Strona 1 z 67 1 2 3 4 > >>
Starostwo Powiatowe
w Grudziądzu
Miasto i Gmina
Łasin

Klub Historyczny
im. Armii Krajowej


Europejski Fundusz Społeczny

Projekty unijne zrealizowane
System Ewaluacji Oświaty

     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Wycieczka po szkole