GIMNAZJALIŚCI

admin listopad 18 2017 19:19:15 0 ˇ 4
admin listopad 14 2017 19:30:25 0 ˇ 8
Umiem wybierać

Wzięliśmy udział w etapie szkolnym Ogólnopolskiego Konkursu o Prawie Wyborczym "Wybieram Wybory". Tematem konkursu były wybory samorządowe. Z niecierpliwością oczekujemy na wyniki smiley

admin listopad 14 2017 19:26:37 0 ˇ 8
Ku czci niepodległości

Nasi uczniowie: Paulina Anna Maria Skrzypek, Aleksandra Maksim, Kamila Troczyńska, Kinga Topolewska, Natalia Gliniecka, Dawid Badziąg, Jakub Sylwestrzuk, Marcin Fabiński, Tymoteusz Gawęda, Marcin Ignasiak, Wojciech Ostrowski, Mateusz Ostrowski oraz nauczyciel wychowania fizycznego - p. Zbigniew Serocki wzięli udział w II Biegu Ulicznym z okazji Dnia Niepodległości. Trasa biegu to Park Miejski - Podmurna- Zamkowa- Kościelna- Rynek- 700-lecia- Park Miejski. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy znaczek - przypinkę, a po biegu ciepłą herbatę oraz ciastko. Organizatorem był Urząd Miasta i Gminy Łasin.

admin listopad 14 2017 19:08:49 0 ˇ 5
Wolność najważniejsza

123 lata niewoli, upokorzeń, przelanej krwi, terroru i męki narodu polskiego... 123 lata marzeń o wolności... 11 listopada 1918 roku nadchodzi ta wyśniona, wymarzona, wyczekana niepodległość. W tym roku minęła 99 rocznica odzyskania niepodległości. Uczciliśmy ją podczas szkolnego apelu. Dziękujemy tym, którzy oddali za nią swoje życie i zdrowie!!!
"Wolność! ty najpierwsza z własności człowieka,
Bez której inne nikną i szczęście ucieka..."
(Adam Jerzy Czartoryski)

admin listopad 14 2017 18:31:19 0 ˇ 5
Dziękujemy za serce

Wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę PCK w ramach corocznej Kampanii Walki z Głodem - ogromnie dziękujemy. Akcja wspiera dzieci i młodzież z rodzin najbardziej potrzebujących. Zebrana kwota w naszej szkole to 63,89 zł.

admin listopad 04 2017 19:16:00 0 ˇ 16
Kolejne spotkanie promujące czytelnictwo

W środę (25.10) kolejny raz w naszej bibliotece odbyło się spotkanie w ramach akcji promującej czytelnictwo. Pan Bartosz Piórkowski, nauczyciel języka angielskiego, opowiadał o serii pt. „Czas honoru” Jarosława Sokoła. Dla niewtajemniczonych, jest to seria opowiadająca historię czwórki przyjaciół w czasach II wojny światowej. Książki zostały napisane na podstawie emitowanego na antenie TVP serialu. Zachęcamy do wypożyczania tych i innych pozycji! Biblioteka serdecznie zaprasza smiley

admin październik 30 2017 19:26:23 0 ˇ 16
Uwaga, ZUS
ZUS

Chociaż tacy młodzi, a już spotkali się z ZUS-em smiley Spokojnie, to ZUS przyszedł do nas, a właściwie jego przedstawicielka, pani Maria Kur, która zaprezentowała naszej młodzieży informacje nt. świadczeń emerytalnych, rentowych, wypadkowych oraz przybliżyła sposób i celowość funkcjonowania Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wprawdzie wiek emerytalny daleko przed nimi, ale dorosłe życie - tuż za progiem, a wraz z nim - pierwsza praca, dobrze więc już dziś wiedzieć, jak system działa.

admin październik 24 2017 21:55:55 0 ˇ 19
IV Bieg pod Górkę

Na malowniczej trasie biegnącej w dolinie Osy z licznymi podbiegami i zbiegami odbył się IV Bieg pod Górkę, czyli bieg przełajowy na dystansie 10,4 km. Nie mogło w nim zabraknąć naszych zapaleńców: nauczyciela wychowania fizycznego, pana Zbigniewa Serockiego i ucznia Patryka Kruczkowskiego. Młodszy zajął 2. miejsce w swojej kategorii wiekowej i 16 w klasyfikacji generalnej, starszy - wygrał w swojej i zajął 19. w klasyfikacji generalnej. Panowie spisali się na medal smiley Gratulujemy!

admin październik 24 2017 21:30:00 0 ˇ 20
Udana Akcja "Bezpieczny Pojazd"

W sobotę, 21 października 2017 r., na terenie Stacji Diagnostycznej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie, odbyła się druga w tym roku akcja „Bezpieczny pojazd”, mająca na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kierowcy mieli możliwość bezpłatnego sprawdzenia stanu technicznego swoich pojazdów przed sezonem zimowym. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Życzymy Wam bezpiecznej drogi.
Galeria >>>

admin październik 22 2017 21:05:48 0 ˇ 30
Kolejna akcja "Bezpieczny Pojazd"

W dniu 21 października 2017 roku w godzinach od 8:00 do 13:00 zapraszamy do Warsztatów Szkolnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie ul. M.C. Skłodowskiej 14 na kolejną edycję akcji „Bezpieczny Pojazd” Podczas tej akcji będziemy bezpłatnie sprawdzać stan techniczny pojazdów przed nadchodzącym sezonem zimowym, a w szczególności: układ zawieszenia, układ hamulcowy, układ kierowniczy, ustawienie świateł.
Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

admin październik 17 2017 18:32:06 0 ˇ 27
Strona 1 z 67 1 2 3 4 > >>
w Grudziądzu
Miasto i Gmina