GIMNAZJALIŚCI
Kierunki kształcenia
Podania do szkół
Szkoła
Kontakt
Historia
Patron
Organy szkoły
Prawo szkolne
Samorząd szkolny
Przetarg ustny
SKP
Stacja Kontroli Pojazdów

Edukacja
Terminarz szkolny
Plan lekcji
Matura
Egzamin zawodowy
Pedagog
Stypendia
Szkolne koła
CARITAS
Historyczne
Informatyczne
Konstrukcyjne
Lingwistyczne
Matematyczne
PCK
Przyrodnicze
Teatralne
Gazetka szkolna
Sport
Zdrowy styl życia
SKS
Wiadomości sportowe
Biblioteka
Biblioteka online
Godziny otwarcia
Regulamin
Nowości
Czasopisma
Informacje
Konkursy
Organizowane konkursy
Olimpiady przedmiotowe
Nasi laureaci
Absolwenci
Absolwenci
Inne
Galeria foto
Galeria - Obchody 50-lecia
Wycieczka po naszej szkole
III Orszak Trzech Króli
II Orszak Trzech Króli
I Orszak Trzech Króli
Linki
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
„Jagiellończyk” promuje zdrowie

  Promujemy zdrowy styl życia. W corocznym konkursie Wiedzy o Zdrowiu nie do pokonania okazała się Kinga Topolewska. Drugim miejscem podzielili się: Filip Turulski, Aleksandra Dąbrowska i Agnieszka Projs. Trzecie miejsce dla trójki uczestników konkursu: Darii Rutyny, Laury Szymańskiej i Wiktorii Wiśniewskiej. Zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy. Gratulacje!

admin grudzień 10 2017 18:00:19 0 ˇ 2
Mikołajkowy zawrót głowy

  Jak co roku wspieraliśmy łasińskie mikołajki. Na stoisku "Stowarzyszenia Przyjaciół Łasińskiego Jagiellończyka" mogliście kupić magicznie piękne ozdoby bożonarodzeniowe, a nasze utalentowane panie tańczyły i śpiewały, by umilić czas mieszkańcom Łasina i okolic, przybyłym na świąteczny jarmark. Ogromne podziękowania dla uczennic, które pomagały, sprzedawały i udzielały się artystycznie: Karoliny Frątczak, Wiktorii Wiśniewskiej, Pauliny Skrzypek, Aleksandry Maksim, Natalii Maksim, Agnieszki Projs i Izabelli Sonnenfeld. Świąteczne cudeńka wyszły spod palców nauczycieli i pracowników naszego „Kazika”: pp. Joanny Filiżanowskiej, Agnieszki Dzwonkowskiej i Anny Rybarczyk. Dziękujemy!

admin grudzień 10 2017 17:59:56 0 ˇ 2
Znają się na zdrowiu

  Kinga Topolewska i Aleksandra Dąbrowska będą reprezentowały naszą szkołę w etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia w Grudziądzu, bo to te panie zebrały największą ilość punktów w etapie szkolnym, do którego przystąpiło 27 uczniów. Trzymamy kciuki, by pokonały konkurencję smiley

admin grudzień 10 2017 17:59:19 0 ˇ 2
Świąteczny konkurs

  „Stowarzyszenie Przyjaciół Łasińskiego Jagiellończyka” ogłosiło konkurs na ozdobę bożonarodzeniową. I miejsce jury przyznało Wiktorii Wiśniewskiej z II LO, II – Annie Skierkowskiej z I T, a III – Karolinie Frątczak z II LO. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom!

admin grudzień 10 2017 17:58:45 0 ˇ 2
Nauka popłaca

  Przyznano stypendia Prezesa Rady Ministrów. Wśród najlepszych znalazły się dwie nasze panie: Sandra Matlińska z II LO i Kinga Topolewska z III T - uczennice z najwyższymi średnimi ocen w każdym z typów szkół. Uroczystość odbyła się w I LO im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. W sumie przyznano stypendia 63 uczniom z rejonu toruńskiego. Dyplomy wręczył Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty, p. Marek Garlik. Przed gośćmi zaprezentował się Zespół Wokalno-Teatralny z LO w Brodnicy.
Macie jeszcze wątpliwości, że uczyć się warto?smiley. Gratulujemy dziewczynom!

admin grudzień 03 2017 22:41:25 0 ˇ 3
W naszych progach

  Gościliśmy w naszych progach gimnazjalistów z łasińskiej szkoły, by przeprowadzić dla nich lekcje. Młodsi przybyli na lekcję chemii prowadzoną przez panią Annę Cybulską, a trzecioklasiści przygotowywali się do egzaminu gimnazjalnego pod okiem pani Anny Chylińskiej, naszej matematyczki, oraz naszej uczennicy Kingi Topolewskiej i absolwenta Liceum Ogólnokształcącego, obecnie studenta 3 roku matematyki - Marcina Zająkały. Zapraszamy ponownie smiley

admin grudzień 03 2017 22:40:01 0 ˇ 4
Stypendyści Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego

  Wczoraj tj. 29.11.2017r. w toruńskim planetarium odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego. Aż 73 uczniów szkół ponadgimnazjalnych cieszy się z tego stypendium, w tym 3 z łasińskiego „Jagiellończyka”. Wśród Stypendystów znaleźli się: Wiktoria Dziarska, Sylwia Rutkowska i Adrian Rutkowski. Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego zdjęcia stypendystów z panem marszałkiem Piotrem Całbeckim przed toruńskim planetarium. Następnie w krótkim przemówieniu pogratulował nagrodzonym wytrwałości w nauce i życzył dalszych sukcesów. Wyraził nadzieję, iż swoją przyszłość zwiążą z naszym województwem. Po przemówieniu nastąpiło wręczenie nagród i listów gratulacyjnych dla rodziców. Na zakończenie wszyscy zebrani zostali zaproszeni na projekcję „W poszukiwaniu życia”. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl/Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

admin listopad 30 2017 17:52:42 0 ˇ 8
Spotkajmy się

  Najlepiej w naszym "Jagiellończyku". Rozpoczęliśmy cykl spotkań otwartych dla wszystkich mieszkańców Łasina i okolic. Pierwsze spotkanie poświęcone było postaci pułkownika Zbigniewa Dębskiego. Wśród gości pojawili się m.in.: Burmistrz Miasta i Gminy Łasin, p. Rafał Kobylski, Przewodniczący Rady Powiatu, p. Krzysztof Klonowski, dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół, pp.Grażyna Kołodziejska, Sabina Chylińska-Jendryczka i Elżbieta Sinkiewicz-Bój. Kolejne spotkanie zaplanowaliśmy na 24 stycznia. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tym, jak nie dać się nabić w butelkę współczesnym oszustom. Wstęp, oczywiście, wolny

admin listopad 26 2017 21:47:00 0 ˇ 7
Nasze utalentowane

  Angelika Zielińska, Izabella Sonnenfeld i Kamila Tyburska reprezentowały nas w etapie gminnym Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom" w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Łasinie i zgarnęły trzy pierwsze miejsca! Gratulujemy!!!

admin listopad 26 2017 21:46:00 0 ˇ 10
Zaproszenie
admin listopad 14 2017 19:30:25 0 ˇ 15
Umiem wybierać

  Wzięliśmy udział w etapie szkolnym Ogólnopolskiego Konkursu o Prawie Wyborczym "Wybieram Wybory". Tematem konkursu były wybory samorządowe. Z niecierpliwością oczekujemy na wyniki smiley

admin listopad 14 2017 19:26:37 0 ˇ 16
Strona 1 z 68 1 2 3 4 > >>
Starostwo Powiatowe
w Grudziądzu
Miasto i Gmina
Łasin

Klub Historyczny
im. Armii Krajowej


Europejski Fundusz Społeczny

Projekty unijne zrealizowane
System Ewaluacji Oświaty

     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Strona Główna :: Wycieczka po szkole