Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców

Piękna pogoda sprzyjała uczestnikom Mistrzostw Szkoły w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Do konkurencji na dystansie 1,8 km przystąpiło 11 pań i 13 panów. Mistrzami zostali odpowiednio: Kasia Malinowska i Kacper Brzeski. Drugie i trzecie miejsce wśród pań zajęły Klaudia Garlewska i Agnieszka Górna, a wśród chłopców Mariusz Przybyszewski i Paweł Ziemka. Gratulujemy!

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej chłopców i Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym chłopców

Także panowie rozegrali Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej i w Tenisie Stołowym. Mistrzami siatkówki została klasa III ZSZ, wicemistrzami – IV T, a trzecie miejsce zajęli panowie z II T /II ZSZ. Najlepszymi w turnieju okazali się: Szymon Knozowski, Ziemek Udziński, Marcin Fabiński, Łukasz Biernat, Dawid Badziąg i Kamil Nowek.
W zawodach tenisa stołowego zwyciężył Ziemek Udziński. Za nim uplasowali się kolejno Marcin Fabiński i Paweł Jaszewski.

Nasi uczniowie od ruchu nie stronią. Stąd ostatnie Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej dziewcząt i Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym dziewcząt. W siatkówce najlepsza okazała się drużyna klasy I T. Drugie miejsce zajęły panie z klasy III LO i III T, a trzecie – I BS.

Klasyfikacja końcowa w tenisie stołowym wygląda następująco:
I – Weronika Iwańska, II- Kamila Tyburska, III- Klaudia Garlewska, IV- Karolina Kowalska, V- Angelika Zielińska. Gratulujemy!

IV Bieg pod Górkę

Na malowniczej trasie biegnącej w dolinie Osy z licznymi podbiegami i zbiegami odbył się IV Bieg pod Górkę, czyli bieg przełajowy na dystansie 10,4 km. Nie mogło w nim zabraknąć naszych zapaleńców: nauczyciela wychowania fizycznego, pana Zbigniewa Serockiego i ucznia Patryka Kruczkowskiego. Młodszy zajął 2. miejsce w swojej kategorii wiekowej i 16 w klasyfikacji generalnej, starszy – wygrał w swojej i zajął 19. w klasyfikacji generalnej. Panowie spisali się na medal Gratulujemy!

Nowi mistrzowie

Nasi panowie na łasińskim orliku rozegrali turniej klasowy o mistrzostwo szkoły w piłce nożnej. po 10 meczach w systemie 2×7,5 wyłoniono nowych mistrzów: to klasa III ZSZ z pięcioma zwycięstwami na koncie. Drugie miejsce zajęła drużyna składająca się z uczniów klas drugich ZSZ,T,LO. Na trzecim miejscu znalazła się klasa IV T. W turnieju strzelono łącznie 48 bramek, z czego 8 należy do Łukasza Biernata, który został najlepszym strzelcem turnieju. Wybrano również najlepszą szóstkę: Tomasz Jakimcio, Michał Prokopczyk, Patryk Falkowski, Kamil Brzustowski, Bronisław Falkowski i Jakub Sylwestrzuk. Gratulujemy!
Galeria >>>

Nasze panie dały radę!

W XXXVI Międzynarodowych Biegach im. Bronisława Malinowskiego pobiegły trzy nasze uczennice. Angelika Zielińska pobiegła w kategorii juniorki młodsze na dystansie 1500 metrów. W kategorii juniorki startowały Aleksandra Maksim i Paulina Anna Maria Skrzypek. Ola zajęła 8 miejsce, a Paulina 5, więc do domu Paulina wróciła z nagrodą w postaci bonu na zakupy do jednego z grudziądzkich marketów. Panie otrzymały również pamiątkowe medale i koszulki. Gratulujemy!!!

Nowi mistrzowie

Sport to zdrowie, więc i my do sportu zachęcamy. W Mistrzostwach Szkoły w Indywidualnych Biegach Przełajowych mierzyli się chłopcy i dziewczęta. Wśród pań najszybsza była Pietkiewicz Agata, za nią Paulina Anna Maria Skrzypek i Aleksandra Maksim. Pierwsza trójka chłopców to: Patryk Kruczkowski, Sebastian Szałkowski i Krystian Tyburski. Gratulujemy!!!!