Mistrzostwa szkoły w piłkę nożną

W ostatni piątek w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie królowała piłka nożna. Do rywalizacji wystartowały drużyny z klas: IV T, III T, II T, III BS, I BT i I M – składająca się z uczniów klas I AT, I BT i I ABS. Drużyny zostały podzielone na grupy A i B. Grano systemem każdy z każdym. Zwycięzcy grup i drużyny z 2 miejsc rywalizowały w półfinałach. Grupę A wygrała klasa III BS z kompletem wygranych. Podobnie było w grupie B,gdzie II T wygrała swoje mecze i zajęła 1 miejsce. Były to najlepsze drużyny z poprzedniego roku. Do półfinału awansowały również klasy IV T i III T.  Mecz o 5 miejsce zakończył się zwycięstwem I TM. Trzecie miejsce dla klasy III T, a czwarte dla IV T. W meczu finałowym grały drużyny II T i III BS. Rywalizacja bardzo wyrównana i na wysokim poziomie! Mistrzem szkoły została klasa II T. Wicemistrzostwo dla III BS. Najlepszym strzelcem z dorobkiem 12 bramek został Kacper Pilkiewicz. Najlepsza 8 turnieju to: Klaudiusz Brzeski-bramkarz, Paweł Ziemka, Jakub Sylwestrzuk, Maciej Dziarski, Krystian Rólkiewicz, Mariusz Przybyszewski i Michał Gronek. Dla wszystkich uczestników i  sędziów wielkie podziękowania.

(autor: ZSP Łasin)