Mityng Lekkoatletyczny

8 naszych uczniów startowało X Wojewódzkim Mityngu Lekkoatletycznym Szkół Ponadgimnazjalnych i Ponadpodstawowych w Jabłonowie Pomorskim. I w tym roku uczniowie wrócili z tarczą,. Dwa złote medale wywalczył Krystian Rólkiewicz, który nie miał sobie równych w biegach sprinterskich na 100 i 200 metrów. Srebrny medal zdobył Jacek Olejnik w biegu na 400 m, a brązowe medale przywieźli Kasia Malinowska po walce w biegu na dystansie 200 m oraz Jakub Sylwestrzuk po zmaganiach w skoku  wzwyż i pchnięciu kulą. Bardzo dobre starty mieli także nasi pozostali uczestnicy zawodów: Oliwia Kowalska, Julita Oparzela, Kacper Brzeski oraz Mariusz Przybyszewski. Za ogromny wysiłek i równie wielkie chęci – gorąco dziękujemy! Wszystkich sukcesów gratulujemy! Jest moc!
(autor: ZSP Łasin)