Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

Jeszcze przed feriami rozegraliśmy Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Panowie grali systemem do dwóch przegranych. Zawodnikami rozstawionymi w turnieju zostali trenujący tenis stołowy Jacek Brodziński, a także występujący poza konkursem klasyfikacyjnym, również trenujący w lokalnym klubie, absolwent Łukasz Broża, który okazał się bezkonkurencyjny, wygrywając z łatwością wszystkie swoje mecze. Najlepszym z uczniów i mistrzem szkoły został Jacek Brodziński. Drugie miejsce zajął Rafał Brzozowski, a trzecie – Lukasz Piepenborn. Dziewczęta rozegrały swój turniej systemem każdy z każdym. Najlepszą okazała się Kamila Tyburska, drugie zajęła Kasia Malinowska, a trzecie – Marta Cichoracka. Gratulujemy!

(autor: Z.  Serocki, U. Jelińska)