Zdrowy Styl Życia

Ponieważ kochamy naszych uczniów i zawsze o nich dbamy, po raz kolejny organizowaliśmy szereg akcji promujących zdrowy styl życia. Zaprosiliśmy ich na spotkanie z panią dietetyk, podczas którego można było sprawdzić m.in. parametry naszego ciała. Oddaliśmy głos największemu maniakowi zdrowego stylu życia w naszej szkole –   p. Zbigniewowi Serockiemu, który z pasją przekonywał, że warto inwestować w zdrowie. Przeprowadziliśmy test wiedzy o zdrowiu: po poradę najlepiej do Kingi Topolewskiej, bo też i ona zajęła pierwsze miejsce :-). W razie nieobecności Kingi, poproście o pomoc Marcina Ignasiaka (drugie miejsce), ewentualnie Sylwię Rutkowską bądź Jeremiego Jendryczkę –  im przypadło miejsce trzecie. A żeby nie było, że jesteśmy gołosłowni – dla wszystkich przygotowaliśmy zdrowe przekąski 🙂
(auror, zdjęcia: Urszula Jelińska, Zbigniew Serocki)