70-lecia Biblioteki Miejskiej

Z okazji swojego 70-lecia  Biblioteka Miejska  w Łasinie zaprosiła przedstawicieli naszej szkoły na uroczystość jubileuszową. Podczas gali  wręczono nagrody dla najlepszych czytelników. Wśród nagrodzonych była reprezentantka naszej szkoły Magdalena Topolewska.  Pani Dyrektor zaprezentowała także publikację rocznicową Biblioteka komnatą tajemnic. Na to wydawnictwo składają się opowiadania i rysunki wykonane przez uczniów z terenu miasta i gminy Łasin. Wszyscy autorzy również zostali zaproszeni i nagrodzeni za swoja twórczość. Publikację można wypożyczyć w naszej szkolnej bibliotece, tym bardziej że swoje pisarskie talenty prezentują w niej: Magdalena Topolewska, Karolina Frątczak i Wiktoria Wiśniewska.

(autor: M. Kandyba)