Kolejny festyn rodzinny w Łasinie

Piąty już raz wspomagaliśmy Szkołę Podstawową w Łasinie w organizacji festynu rodzinnego, który odbył się przy pięknej, letniej niemal jeszcze pogodzie na szkolnym placu. Pośród mnóstwa atrakcji dla dzieci: zjeżdżalni, logicznych układanek, występów muzycznych i cyrkowych, strażackich i policyjnych pojazdów nie zabrakło i nas – uczennic z „Jagiellończyka”, które z zapałem przeprowadzały metamorfozy najmłodszych, a nierzadko i tych starszych, mieszkańców Łasina w ulubione zwierzęta i filmowych bohaterów. Roześmiane twarze w mig zmieniały się w kotka, myszkę Spidermana czy Batmana. Organizatorzy i rodzice zapewnili uczestnikom zabawy słodkie przekąski, kawę i herbatę. Podziękowania dla naszych byłych absolwentów, którzy w sercu pozostali „Jagiellończykami”.