Pierwszy dzwonek za nami!

Przed nami nowe wyzwania, znajomości, doświadczenia, a przede wszystkim dziesięć miesięcy wytężonej pracy, by osiągnąć zamierzone cele. Ci, którzy powrócili do nas po wakacjach wiedzą jednak, że nie samą nauką człowiek żyje 🙂

Rok szkolny 2018/19 to także początek przygody z łasińskim „Jagiellończykiem” dla 16 uczniów klasy pierwszej Technikum i 15 Branżowej Szkoły I Stopnia oraz słuchaczy szkół dla dorosłych. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przypomnieli najważniejsze wydarzenia towarzyszące II wojnie światowej, a wszyscy minutą ciszy uczciliśmy ofiary i bohaterów tamtych dni. W uroczystości wzięli udział m.in. przedstawiciele organu prowadzącego: Wicestarosta Grudziądzki – pan Marek Szczepanowski oraz Przewodniczący Rady Powiatu, pan Krzysztof Klonowski. Życzymy wszystkim udanego roku!!!

(autor: Magdalena Borkowska)

(autor: Tomasz Czołba))