Pierwszy Bieg Łasiński za nami!

Pierwszy Bieg Łasiński za nami! Dziesięciokilometrową trasę wyznaczył organizator biegu – Ośrodek „Casus”. To nad łasińskim jeziorem 84 biegaczy rozpoczęło zmagania i to tu znajdowała się meta. Urozmaiconą licznymi podbiegami trasę pokonał nie tylko nasz wuefista Zbigniew Serocki,który do mety dotarł jako  21., ale także sporo uczniów „Jagiellończyka”, w tym nasi absolwenci, niezmordowani biegacze: Mateusz Archita i Patryk Kruczkowski 🙂

(autor: Zbigniew Serocki)

Nic tak nauczycielowi wuefu nie dodaje skrzydeł, jak świadomość, że nasza młodzież także biega 🙂 . Za  naszym pośrednictwem pan Serocki składa serdeczne podziękowania wszystkim uczniom, którzy stawili się na starcie, oraz koledze, Kazikowi Romańskiemu, wielokrotnemu maratończykowi, który tym razem wystartował na rodzinnej ziemi, i rodzinie, która gorąco kibicowała sportowcom. Na marginesie dodaje, że nad dopingiem mieszkańcy Łasina winni nieco popracować 🙂 My liczymy, że bieg wpisze się na stałe w kalendarz imprezowy Łasina, a mieszkańców już za rok będzie widać i słychać na całej trasie 🙂 .