Inauguracja roku szkolnego 2020/2021

No i zaczęliśmy! Rok szkolny 2020/21 oficjalnie rozpoczęty! W tym roku życzymy sobie nie tylko edukacyjnych sukcesów, ale także zdrowia, spokoju i cierpliwości, bo z pewnością się przydadzą! Z przyjemnością zawiadamiamy, iż udało nam się otworzyć 3 oddziały w klasach pierwszych z łączną liczbą uczniów 74. 24 uczniów rozpoczęło edukację w klasie 1 Technikum, 28 w Branżowej Szkole I Stopnia i 22 w Liceum Ogólnokształcącym. To w tym ostatnim panowie, jako grupa ukierunkowana sportowo, będę korzystać z doświadczenia i umiejętności zawodników i trenerów klubu LKS Piast Łasin. Dzisiaj przedstawiciele klubu, prezes Marek Bartkowski i wiceprezes Marcin Zająkała, podpisali porozumienie o współpracy z włodarzami naszej szkoły. W inauguracji roku towarzyszył nam m.in. Starosta Grudziądzki, Adam Olejnik.

(autor: M. Borkowska)